loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

TAPP Water Su Filtresini Tatilde De Yanında Taşı

Tatillerde en çok masraf yaptığımız alanlardan biri de su alışverişi. Damacana su alma imkanı olmadığı için ( ki damacana suyun da ekonomik olduğu söylenemez!) minik plastik şişe sular tüketmek zorunda kalıyoruz. Plastik şişe tüketiminin, çevremiz için ne kadar zararlı olduğu bir kenara dursun, bütçemizi de zorlayabiliyor. Hiç hesapta olmayan su şişesi paraları, ister istemez tatil bütçesinin bir kısmını kapsıyor. Peki, hem sürdürülebilir, hem de ekonomik su tüketimi mümkün mü? Tatil bütçesini hesaplarken, özellikle Avrupa ve Amerika tatillerinde su şişesi masrafından kurtulmak için sana harika bir önerimiz olacak!

Su filtresini yanında taşı

Tatile giderken yapacağın en akıllıca hareket musluk filtresini de bavuluna eklemek olacak. Minik ve taşınabilir su filtreleri sayesinde bütün tatillerinde musluk suyunu filtreleyerek içmek mümkün! Bunun için TAPP Water su filtresi almanı öneririz. Doğal Hindistan cevizi kabuğundan yapılan TAPP su filtresi, %95 oranında her musluğa uyumlu! Evde alıştığın suyun tadını ve kokusunu tatilde yanında götürmek bizde harika bir fikir, özellikle de suyun tatil boyunca ücretsiz olacağını düşünürsen!

TAPP Water su filtresi minik boyutuyla sırt çantanda çok fazla yer kaplamaz. Sadece 11 cm x 13 cm x 7 cm ve 375g ağırlığında olan su filtresi, tatil boyunca her gittiğin otelden, restorandan veya kamp alanından su içmeni sağlar. Musluğa su filtresini tak ve anında musluk suyunu içmeye başla! Gittiğin yerlerdeki suya güvenmiyor, mutlaka filtreleyerek içmek istiyorsan TAPP Water su filtresi almak senin için doğru tercih olacak.

Tatil valizine su matarası ekle

Su filtresi kadar yanına su matarası almak da çok önemli. Tatilde dışarı çıkarken, otel odasında su matarasını filtrelenmiş suyla doldurarak gün boyu su ihtiyacını yanında taşıyabilirsin. TAPP x SuCo Katlanabilir Su Matarası, 600 ml su kapasitesi sayesinde ihtiyacın olan su miktarını karşılar. Bu su matarasının en sevdiğimiz özelliği, içi boşken katlanabilir olması ve çantada neredeyse hiç yer kaplamaması.

TAPP x SuCo su matarası, yeniden kullanılabilir olma özelliğiyle bizim kalbimizi fethetti! Su ile temas eden iç kısım ve kapak PE’dir (polietilen), PET içermez. Yani sağlığımız açısından da oldukça güvenli. Hem çevreci hem de bütçe dostu ürünleri çok seviyoruz. 

Su şişesini atma

Diyelim ki tatilde su matarasını yanına almadın veya su filtresi yok. Bu durum sana bir sürü plastik şişe harcama hakkı sunmuyor. Daha sürdürülebilir ve çevreci bir anlayışla tatil yapmak istiyorsan marketten mümkünse cam su şişesi almalısın. Daha sonra bu şişeyi tekrar tekrar kullanarak su masrafını azaltabilir ve doğayı plastik su şişesi çöplerinden kurtarmış olacaksın.

Su şişesini doldurmak için restoranlara veya içilebilir su çeşmelerini bulmalısın. Havaalanlarında, şehir merkezlerinde mutlaka içilebilir su istasyonları oluyor. Otel resepsiyonundan bilgi alarak sana en yakın temiz su noktasını öğren ve ihtiyaç duydukça su şişesini buradan doldur. Emin ol, plastik su şişesi tüketmeden de tatil yapmak mümkün!

Shopping Cart
Scroll to Top