loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

Hindistan Cevizi Su Filtresi Nedir?

Sosyal medyada veya yurtdışında eminiz karşına hindistan cevizi su filtreleri çıkmıştır. Hindistan cevizinin faydalarını biliyorduk da su filtreleme özelliğini yeni yeni keşfediyoruz. En yenilikçi su filtresi markalarından olan TAPP Water, hindistan cevizinin kabuğundan yararlanarak suyu en doğal şekilde arıtıyor ve filtrelenmesini sağlıyor. %95 musluğa uygunluk sağlayan TAPP su filtresiyle sen de suyunu en doğal şekilde filtreleyenler arasında katılabilirsin. Doğal su filtresi denilince aklına performans açısından zayıf bir ürün gelmesin! Dünyadaki diğer su filtreli sürahilere kıyasla TAPP, daha fazla dayanıklılığa sahip ve yüksek hacimli suyu filtreleyebilen bir doğrudan filtre sistemi olarak karşımıza çıkıyor. TAPP Water filtreleri filtrelerimizin 100% sürdürülebilir tek ürün olması da BONUS!

Hindistan cevizi su filtresi

Plastik su şişesi tüketimini azaltmak için eve su filtresi almaya karar verdin, harika! Bu su filtresinin tamamen plastikten üretiliyor olması sana da ironik gelmiyor mu? Plastik tüketimini azaltmak için sürdürülebilir su filtresi arayışına başladık ve bu yolculukta TAPP Water su filtresiyle tanıştık!

TAPP su filtresi, %74 oranında geri dönüşümlü/bakterilere ayrışabilir içeriklerden üretiliyor. Filtrenin kartuş bölümünde ise hindistan cevizi parçalarını görebiliyorsun. Hindistan cevizi kabuğu bazlı karbon blok filtreleme özelliğinden yararlanan TAPP Water su filtresi, bize olabilecek en doğal şekilde suyu ulaştırıyor. TAPP Water, hindistan cevizinin toplanma aşamasından, kapına teslimat sürecine kadar olabilecek en çevreci yöntemleri kullanıyor. Tamamen vegan olan bu filtre, bizim gibi sürdürülebilir ürünleri araştıranların gözüne çarpan en iyi buluşlardan biri!

Neden hindistan cevizi su filtresi kullanmalıyım?

Öncelikle şunun altını çizelim; TAPP Water, şuan piyasada görebileceğin herhangi bir sürahi, tezgah altı vs gibi su filtrelerinden çok daha temiz filtrelenmiş su sağlar. Musluk suyunun içeriğindeki klor, kloramin, kurşun, mikroplastik ve flörür gibi insan sağlığı açısından riskli olan kimyalları filtreler, geriye sadece saf ve doğal su bırakır.

Neden hindistan cevizi su filtresi kullanman gerektiğine gelince; çünkü daha ekonomik, daha sürdürülebilir ve çok pratik! Ayrıca Hindistan cevizi kabukları, yüksek kaliteli karbondan yapılmış yenilenebilir bir kaynaktır ve yüzeylerindeki yüksek mikro gözenek yüzdesi, kömüre göre yaklaşık yüzde 50 daha fazla olması nedeniyle filtreleme için idealdir.

TAPP Water su filtresi kullanarak ne kadar tasarruf edeceğini buradan hesaplayabilirsin. TAPP su filtresinin minik boyu sayesinde nereye gidersen git yanında temiz suyunu da taşımış olacaksın. Yurtdışında, kamp alanlarında veya restoranlarda TAPP Water kullanabilirsin. Musluğun ucuna su filtresini tak ve dünyanın her yerinde arıtılmış suyun keyfini çıkar!

Shopping Cart
Scroll to Top