loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

Diğer Arıtma Cihazlarından Farkımız

Diğer Arıtma Cihazlarından Farkımız

TAPP Water’ın piyasadaki diğer su arıtma çözümlerinden farkı nedir?

TAPP 2 filtremiz ile piyasadaki diğer su filtreleme sistemleri arasında bir çok ciddi fark bulunuyor. Farklarımızın en büyüğü, TAPP filtrelerimizin 100% sürdürülebilir tek ürün olmasıdır. Bir başka açıdan piyasadaki su filtreli sürahilere kıyasla TAPP, daha fazla dayanıklılığa sahip ve yüksek hacimli suyu filtreleyebilen bir doğrudan filtre sistemi olarak sunuluyor.

Piyasada mevcut olan farklı su filtreleme sistemlerinin özelliklerini detaylı olarak incelemek istiyorsanız, sizin için TAPP filtrelerimiz, sürahi sistemleri ve popüler ters ozmoz tezgah altı arıtma sistemleri ile karşılaştırmalı bir tablo hazırladık. Ve avantajlara göre, TAPP Water açık farkla kazanıyor.

Bu içerikler de dikkatinizi çekebilir:

Su Gerçekleri
Cansu Girgin

Musluk Suyu İçmen İçin 5 Neden

Avrupa ve Kuzey Amerika’da sağlıklı musluk suyuna sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Peki, bu bölgede musluk suyu içilebilirken hala neden bu kadar çok plastik su şişe tüketimi oluyor? Neden musluk suyu içmeliyiz? Çünkü

Devamını Oku »
Filtrelerimiz nasıl çalışıyor?
Cansu Girgin

TAPP Water Kullananlar Ve Yorumları

TAPP Water su filtresi Türkiye’ye geldiğinden beri kullanıcı yorumlarını ve kullananların ne düşündüğünü çok merak ediyorduk. Sosyal medyadan ve web sitesinden bize ulaşan kullanıcılar TAPP Water hakkında yorumlarını bizimle paylaştıkça çok mutlu olduk!

Devamını Oku »
Filtrelerimiz nasıl çalışıyor?
Cansu Girgin

Organik Su Filtresi Nedir Ve Ne İşe Yarar?

Sürdürülebilir ve çevreye saygılı ürünler kullanmayı tercih ediyorsan bugüne kadar organik su filtresi terimini sık sık duymuş olman gerekiyor. Türkiye’de yeni yeni kullanılan organik su filtrelerine dair bize sosyal medya üzerinden sorular geliyor.

Devamını Oku »
Sürdürülebilirlik & Su Ekolojisi
Cansu Girgin

Sadece 5 Adımda Çevreni Koru

Eminiz sosyal medyada, çevrende veya işyerinde çevre kirliliği ile ilgili birçok haber duymuşsundur. Plastik poşetlerin yasaklanması, plastik pipetlerin azaltılması ve geri dönüşüm ipuçlarıyla aslında biz de ülkece çevre kirliliğine yavaş yavaş giriş yapıyoruz.

Devamını Oku »
Shopping Cart
Scroll to Top