loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

TAPP Water Sıcak Suyu Filtreliyor Mu?

Son günlerin en popüler konusu ‘hijyen’! Hepimiz daha temiz ve doğal bir mutfak hayal ediyoruz. Bu dönemde ise olmazsa olmazımız tabii ki sıcak su. Mutfakta her daim akan sıcak suyun kıymetini yeni yeni anlıyoruz. Peki ya filtrelenmiş sıcak su desek? Evet,’ pratikliğin bu kadarı da olur mu?’ dediğini duyar gibiyiz! Olur. TAPP Water su filtresi, musluktan akan sıcak suyu da filtreleyerek çok daha doğal ve temiz bir forma ulaştırıyor. Musluktan akan filtrelenmiş sıcak su fikrini yeni duyanlar için temiz sıcak suyla neler yapabileceğini tek tek anlatıyoruz!

TAPP Water sıcak suyu filtreler mi?

Musluktan sıcak su akıyorsa evet TAPP Water su filtresi sıcak suyunu filtreler. Musluk suyu eğer 38 derecenin üzerinde bir sıcaklıkta akarsa, TAPP Water organik hindistan cevizi filtresinin ömrü kısalabilir. Bunu takip edebilmen için de oldukça pratik bir yol var: MYTAPP uygulaması. Uygulamayı telefonuna indir ve filtrenin bluetooth özelliğini açarak telefonunla eşleştir. MYTAPP uygulamasından kartuşunu ne kadar kullandığını, ne kadar plastik şişe tasarruf ettiğini öğrenebilirsin. Kartuş takibini uygulamadan yaparak yeni organik kartuşu ne zaman takman gerektiğini anlayabilirsin.

Arıtılmış sıcak musluk suyunun avantajları

Anında sıcak çay ve kahve imkanı

TAPP su filtresiyle musluktan daima akan temiz sıcak su anında çay ve kahve yapmana yardımcı olacak. Su ısıtıcısında dakikalar boyu beklemek yerine musluktan akan sıcak suyla hızlıca içeceklerini hazırlayabilirsin. Eminiz ilk başta musluktan akan filtrelenmiş sıcak su seni biraz şaşırtacak. Çünkü sıcak temiz suya bu kadar hızlı ulaşmaya pek alışık değiliz. Fakat sonrasında sıcak suyla hızlıca yemek hazırlamanın, çay yapmanın keyfine vardıktan sonra ‘iyi ki TAPP Water su filtresi almışım!’ diyeceksin.

Sebze ve meyveler için daha güvenli

Sebze ve meyvelerini yıkamak için soğuk sudan daha iyi bir önerimiz var! Sıcak, arıtılmış temiz su. Sıcak veya ılık suyla temizlediğin sebze meyveler üzerindeki çamurdan daha kısa sürede arınırlar. Eğer sebze ve meyvelerinin üzeri çok kirliyse filtrelenmiş sıcak suyu  bir kaba doldur, üzerine organik sirke ekle. Taze gıdaların sıcak sirkeli suyun içinde beklettiğinde daha temiz sonuçlar alacağına eminiz. Son olarak sebze meyvelerini mutlaka ılık suyla durulayarak tüketmelisin.

Elektrik tasarrufu

Su ısıtmak başlı başına bir elektrik masrafı! Çay, kahve ve yemek tüketimi için su ısıtmak, yüksek elektrik faturalarının en büyük sebeplerinin başında gelir. Bunun yerine musluktan temiz ve arıtılmış sıcak su akması hem cüzdanın için hem de zamanın için çok büyük bir artı olacak. TAPP su filtresi kullanarak ne kadar tasarruf edeceğini buradan hesaplayabilirsin. 

TAPP su filtresinin organik hindistan cevizinden elde edilen kartuşu, suyu en olması gereken şekilde arıtarak en saf suyu evine ulaştırıyor. Musluk suyunu arıttıktan sonra gönül rahatlığı ile içebilir ve yemeklerinde kullanabilirsin. TAPP su filtresinin sıcak suyu arıtması, diğer musluk filtrelerine kıyasla çok büyük bir avantaj!

Shopping Cart
Scroll to Top