loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

TAPP Water Su Filtresi Nasıl Kullanılıyor?

Su filtresi kullanmak sandığından çok daha basit! Musluğuna su filtresi monte etmek için herhangi bir servis veya usta çağırmana gerek yok. Tabii sadece TAPP Water dahilinde konuşuyoruz. Pratik musluk filtresi sadece birkaç dakika içinde takılabiliyor. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Editörün notu: TAPP Water kurulumu aşamasında soruların varsa bunu bize Whatsapp’tan, canlı destekten ya da destek@tappwater.com.tr sorabilirsin. Musluğunun yanında 1 TL madeni para koyarak bize fotoğrafını gönder ve TAPP Water’ın senin musluğuna uyup uymayacağını söyleyelim. Eğer uymazsa, sana en uygun adaptörü ücretsiz olarak temin edeceğimizden şüphen olmasın. Fakat sana şöyle güzel bir haber verelim: Filtrelerimiz pazar payı yalnızca %5 olan aşağıdaki musluklarla uyumlu değildir! 

TAPP Water nasıl kurulur?

 • TAPP Water kurulumu için ilk olarak musluğunun ucundaki düzenleyici aparatı yani perlatörü elinle döndürerek çıkar.
 • Eğer eski tip bir bataryan varsa veya zor dönüyorsa İngiliz anahtarı da kullanabilirsin. Çıkardıktan sonra TAPP Water filtresini elinde döndürerek musluk bataryasının ucuna tak. Kurulum aşamasında filtreni sağa sola döndürerek iyice yerleşmesini sağla.
 • Batarya ucunun vida çizgileri içeride ise, TAPP kutusundan çıkan uygun aparatı tak ve filtreni bu aparata yerleştir ( eğer bu aşamada su sızıntısı oluyorsa bağlantı kısımlarını kontrol etmelisin).
 • Son olarak, musluğunu aç ve 30 saniye boyunca suyu akıttıktan sonra lezzetli arıtılmış suyu içmeye başla!

TAPP Water uygulaması nasıl kurulur?

TAPP Water su filtresinin en ‘akıllı’ kısmı, pratik mobil uygulaması. MY TAPP uygulamasını Android veya Iphone’dan ücretsiz indirebilirsin. Uygulamayı indirdikten sonra kendine bir hesap oluşturmalısın.

MY TAPP uygulamasına bağlanmak için filtrenin üst kapağındaki pil koruyucu bandı çıkar ve MY TAPP’in tadını çıkar. Üstteki yeşil düğmeye her bastığında su filtresinin durumunu bildirim olarak alabilirsin. Kartuşlarını 3 ayda bir değiştirmeyi unutma. Sen unutsan da MY TAPP uygulaması unutmayacak ve sana bildirim göndererek sağlıklı su içmeye teşvik edecek.

Önemli bilgiler

 • TAPP Water’ı sadece mikrobiyolojik olarak güvenli sularda kullanmalısın
 • Kimyasal temizleyicilerle filtreni temizlemeye çalışma
 • Aşırı yüksek basınçla kullanma
 • Direkt güneş ışığından su filtresini koru
 • Yedek kartuşlarını serin ve kapalı bir yerde sakla
 • 38 dereceden yüksek olan suyu filtre kısmından akıtmanı önermiyoruz, musluk kısmından akıtabilirsin
 • Tatile giderken TAPP Water su filtresini yanına alacaksan, ilk olarak kartuşunu evde çıkar ve kontrol et. İçinde biriken suyu temizle, daha sonra güvenli bir kutu içinde yanına al.
Shopping Cart
Scroll to Top