loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

2015'ten beri

En az çevresel atık ile kolayca temiz ve sağlıklı su içmenizi istiyoruz.​

TAPP Water olarak yolumuzun başında su kültüründe daha iyi bir yol olup olmadığını bulmaya karar verdik. Piyasadaki 50’den fazla filtreyi test ettik ve hiç birinin basitlik, maliyet ve işlevsellik olarak bu kadar harika olmadığını gördük. Tüketicilere ise ne istediklerini sorduk.

Bu harika sonuçları Barselona ve tüm Avrupadan sonra Türkiye’ye getirmeye karar verdik ve inandık. Bizimle birlikte #TAPPKahramanı olacağınızı biliyoruz!

Bizce problem neydi?

Yılda, dünya çapında sadece %20’den daha azı geri dönüştürülebilmiş, ortalama 280 milyardan fazla tek kullanımlık plastik şişe tüketiyoruz. Avrupa, Amerika ve Türkiye’de insanlar artık, içilebilir musluk suyumuz olmasına rağmen hala şişe su alıyorlar. 1

Plastikler, zamanla yeraltı suyuna, akarsulara ve nihayetinde tüm canlı organizmaları kirleten okyanuslara karışan mikroplastiklere parçalandığı depolama alanlarına dönüşüyor. Ayrıca, her bir pet şişe su, ortalama hane halkı için yılda 160 kg CO2 üreten akaryakıt ve ulaşımın yanı sıra yaklaşık 3 litre su üretilmesini de gerektiriyor. 2

Tüketiciler ise pet şişe ve damacana su almak, taşımak ve ardından şişeleri depolamak, iade etmek ve atmak zorunda hissediyorlar. Bunun için musluk suyundan yaklaşık 1000 kat daha fazla ödeme yapıyorlar. BPA ve ftalat gibi suyun içindeki vücudumuza uzun vadeli etkisini henüz anlamadığımız plastik mikroorganizmaları da henüz kimse konuşmuyor. 3

Ya daha iyi bir yol olsaydı?

Bu problemleri düşünürken daha iyi bir yol olabileceğini düşündük ve TAPP Water’ı geliştirdik. Bizimle aynı fikirde olup olmadığınızı anlamak içinse filtrelerimizi yüzlerce insanla test ettik. Filtrelerin yüksek gereksinimlerimize uygun olmasını sağlamak için kör lezzet testleri ve kurulum testleri ile bağımsız su laboratuvar analizleri de yaptık. TAPP 2, evrensel kullanım için üretilen ve herkesin kolayca kurabileceği ve doğrudan musluktan temiz ve taze su sağlayan, sürdürülebilir bir şekilde dünyanın ilk akıllı ve biyolojik olarak parçalanabilir sürdürülebilir su filtresi olarak doğdu.
Bir dakikadan daha kısa bir sürede musluğunuza takın ve hazırsınız. TAPP ürünlerimizin lezzet, kolaylık ve dayanıklılık açısından çok daha fazla müşteri memnuniyetini kanıtladık.
Ama burada durmuyoruz. Su uzmanları ve danışmanlarından oluşan çok uluslu ekibimizle, uzun yıllar boyunca teknoloji, ürün, tasarım ve hizmetimizi mükemmelleştirmeye devam edeceğiz. Ayrıca size hep temiz ve lezzetli bir su sağlamak için başka ürünleri de geliştirmeye devam edeceğiz.

Sözümüz.

TAPP 2 Click akıllı ve sürdürülebilir filtrelerimizle birlikte ücretsiz edineceğiniz mobil uygulamamız size yalnızca kartuşunuzun % kaçını kullandığınızı ve ne zaman değiştirmeniz gerektiğini söylemekle kalmaz. Aynı zamanda karbon ayak izinizi (C02 salınımı) ne kadar azalttığınızı, kaç plastik pet şişeden kaçındığınızı ve ne kadar tasarruf ettiğinizi de gösterir. Plastik atıklardan kaçınırken aynı zamanda da iyi hissedeceksiniz.

2016 yılında dünya genelinde 480.000 milyondan fazla plastik şişeye ulaşan şişelenmiş su tüketimini azaltmaya nasıl yardımcı olduğunuzu da göreceksiniz. 2021 yılında tüketimin 583,3 milyara, yani saniyede yaklaşık 20.000 plastik şişeye çıkması bekleniyor. Sadece %9’u geri dönüştürülürken geri kalanı çöplüklerde, yeraltı sularında, nehirlerde ve okyanuslarda bitiyor.

TAPP Water ailesi olarak bunun sürdürülemez bir durum olduğunu biliyoruz ve sizi dünyanın su tüketimindeki değişimin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

#jointheTAPPrevolution

30110890
Önlediğimiz Şişe Atığı

TAPP Water Global

Shopping Cart
Scroll to Top