Ücretsiz teslimat ve 14 gün içerisinde iade imkanı.
KUPON KODU

HELLOTAPP

TAPP Teknolojisi

MUSLUK UCUNUZU ÇIKARTIN
FİLTRENİZİ MUSLUĞUNUZA TAKIN
SUYUNUZU ANINDA FİLTRELEYİN

TAPP filtrelerimiz nasıl çalışıyor?

TAPP Water filtrelerimiz ile, dünyamıza ve çevreye zarar vermeden, saf ve lezzetli suya doğrudan musluğunuzdan erişebilirsiniz.

Filtrelerimizin kurulumu, kullanımı ve bakımı çok kolaydır. Sadece iki adımda ve herhangi bir tesisatçıya ihtiyaç duymadan kurarsınız. Yalnızca içmek için değil, yemek yaparken, çay veya kahve demlerken, meyve sebze yıkarken veya sevgili evcil hayvanınıza su verirken de tüm kalite ve lezzet garantimizle musluğunuzdan filtrelenmiş su elde edersiniz. Hem de her gün, istediğiniz her yerde.

Şişelenmiş su ve plastik damacanalara sonsuza dek veda ederek, su kadar önemli bir şeyi tüketme şeklinizi sonsuza dek değiştirecek sürdürülebilir bir çözüm.

Sizce de çok iyi değil mi? Öyleyse biraz daha açıklıyoruz.

Neleri filtreliyor?

Türkiye’de musluk suyu içilebilir ve sağlığınız için güvenli olmasına rağmen, kötü tat veya fazla klor gibi olumsuz özelliklerden dolayı çok fazla kişi tek kullanımlık şişelenmiş ve plastik damacana suları tercih ediyor.

TAPP Water teknolojisi, 80’den fazla kirletici maddeyi ortadan kaldırarak ve 50’den fazla kirletici maddeyi etkili bir şekilde azaltarak musluk suyunun saflığını size geri kazandırıyor. Bağımsız laboratuvar testleri, TAPP 2 filtresinin klorür, nitrat, florür ve TTHM gibi kimyasalları etkili bir şekilde azalttığını göstermektedir. Suda bulunabilen kalsiyum, potasyum ve magnezyum gibi sağlıklı mineralleri ise içmeniz için koruyor.

Bunlar, filtrelerinizin temizleyeceği en önemli kimyasallardır:

  • Klor
  • Kireç
  • Kurşun gibi ağır metaller
  • Tarım ilacı
  • Mikroplastikler
  • vb. +80 kirletici diğer maddeler

Suyunuzu nasıl filtreliyor?

TAPP 2 kartuşlarınızın içerisinde, suyu filtrelemeye yarayan 100% organik hindistan cevizi kabuğundan ürettiğimiz bir aktif karbon bloğu vardır. Bu bitki bileşiği, doğal mikroskobik yapısı ve yüksek gözenekli yüzeyi sayesinde kimyasal, gazlı, metalik ve organik elementleri filtreleme özelliğine sahip olup, yüksek filtre kapasitesi sağlıyor. Su basınçla filtreden geçtiğinde, kirleticiler aktif karbonun küresel partiküllerinde tutuluyor ve bu sayede filtrelenmiş, temiz ve lezzetli suyunuz akıyor.
Play Video

Filtrelerimiz nasıl kurulur?

Filtrelerimizin kurulumu gerçekten çok kolaydır. Herhangi bir montaj ekibi ya da uzmana gerek duymadan, filtrenizi 2 adımda kolayca kendiniz kurarsınız:

  1. Musluğunuzun ucunda bulunan havalandırıcı perlatörü çıkartın.
  2. TAPP filtrenizi musluğunuza takın.

Kartuşlar ne sıklıkla değiştirilir?

TAPP Water kullanmaya başladıktan sonra, hayatınızda plastik şişelenmiş veya damacana suya ihtiyacınız olmayacak. Yalnızca 3 ayda bir kartuşunuzu değiştirerek güvenle ve sağlıkla filtrenizi kullanabilirsiniz. Her bir kartuş 1200+ litre arıtma kapasitesine sahiptir. Organik aktif karbon kartuşlarımız bio bozunur olduklarından dolayı 3 ayda bir değiştirilmelidir.

Detaylı İnceleyin

Sürdürülebilir TAPP Water filtreniz ile
siz de bugün #TAPPkahramanı olun.

Previous
Next

TAPP 2 Click Su Arıtma Filtresi

499₺'den başlayan fiyatlar
Previous
Next

Organik Yedek Kartuş

156₺'den başlayan fiyatlar
Shopping Cart
Scroll to Top