loader image

Kampanyalarımız

İlk siparişinize özel tüm TAPP filtreleri sepette anında %10 ekstra indirimli ve peşin fiyatına 3 taksit imkanı!

En az çevresel atık ile kolayca lezzetli ve sağlıklı su içmeniz için yalnızca ilk siparişinize özel tüm TAPP Water filtre paketlerinde sepette %10 indirim ve vade farksız 3 taksit imkanı. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Stoklarla sınırlıdır. Kupon Kodu: HELLOTAPP

TAPP Water’ı 30 gün doya doya deneyin, tadın, kullanın diye 30 gün içinde ücretsiz iade hakkı.

TAPP Water olarak, tüm ürünlerimizin en yüksek kalite standartlarını karşıladığına kesinlikle inanıyoruz. Su kültürünüzü değiştirirken 30 gün boyunca ürünlerimizi denemenizi istiyoruz. Su içmenin ötesinde yaşam tarzınızı görün istiyoruz. Nitekim TAPP ürünlerimizin herhangi birinden memnun kalmazsanız ücretsiz olarak iade edebiliyorsunuz. Siparişinizi teslim aldıktan 30 gün içerisinde ürünlerimizden memnun kalmazsanız ya da ürünlerimiz musluğunuza uymazsa (çok nadir de olsa), bize geri iade edebilirsiniz.

TAPP’i seveceğini düşündüğün her arkadaşın için 50 TL hediye ediyoruz.

TAPP Water’ı arkadaşlarınıza önerin. 50₺ hediye edin, 50₺ siz kazanın. Paylaşmak güzeldir. Davet linkinizi arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın ve onlara ilk siparişlerinde geçerli 50₺ indirim hediye edin! Ve teşekkür etmek için, ilk veya gelecekteki yedek kartuş satın alımlarınız için 50₺ krediyi hesabınıza yükleyelim.

Geçmiş Kampanyalar

Vodafone abonelerine özel yeni nesil TAPP Water su arıtma filtreleri %15 indirimli!

Vodafone Yanımda uygulamanızdan “Fırsatı Kullan” butonuna basarak alacağınız kodu TAPP Water web sitesi üzerinden Filtre Al sayfasında paket seçimi yaptıktan sonra sepette ve ödeme sayfalarında “Kupon Kodu” bölümüne girerek anında %15 indirim fırsatına sahip olabilirsiniz. Kampanya 30.04.2021 tarihine kadar tüm TAPP Water filtre paketleri alımlarında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyaya Git →

4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde vereceğin TAPP siparişine 10kg. mamayı Kurtaran Ev’e bağışlıyoruz.

Sevgiye, ilgiye, tedaviye ve yardıma muhtaç olan binlerce minik dostlarımıza sadece küçük bir iyilik yapabilmek adına 3-4 Ekim arasında aldığımız tüm TAPP siparişi kadar 10 kg. mamayı Kurtaran Ev Derneği’ne bağışlıyoruz.

Shopping Cart
Scroll to Top