0

TAPP Sepetiniz

0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.
Ürünlerimiz

ARITMA VE FİLTRE

YENİ

EcoPro Compact Arıtma Filtresi

Ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi ile 100+ kirleticiyi temizler

1.590 TL'den başlayan fiyatlar

Sürdürülebilir ve Kompakt

2 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede lezzetli ve sağlıklı su • MyTAPP ve E-posta ile kartuş değiştirme bildirimleri

DAHA İYİ KİREÇ FİLTRESİ

EcoPro Arıtma Filtresi

Ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi ile 100+ kirleticiyi temizler

1.490 TL'den başlayan fiyatlar

Sürdürülebilir ve Taşınabilir

3 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede lezzetli ve sağlıklı su • MyTAPP ve E-posta ile kartuş değiştirme bildirimleri

EN ÇOK SATAN

Eco Su Arıtma Filtresi

Sürdürülebilir ve Taşınabilir

Ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi ile 80+ kirleticiyi temizler

1.290 TL'den başlayan fiyatlar

3 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede lezzetli ve sağlıklı su • MyTAPP ve E-posta ile kartuş değiştirme bildirimleri

YENİ

PitcherPro Arıtmalı Sürahi

Cam sürahi ile ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi

1.290 TL'den başlayan fiyatlar

Sürdürülebilir ve 1,45 L Cam

3 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede lezzetli ve sağlıklı su • 1.45 L su hacmi • Organik yedek kartuşlar • Her bir kartuş 600 L arıtma kapasiteli

EN ÇOK SATAN

ShowerPro Duş Filtresi

Sürdürülebilir ve Yüksek Kapasiteli

4 aşama ile ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi

1.190 TL'den başlayan fiyatlar

6 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede sağlıklı ve kaliteli duş • Organik yedek kartuşlar • Her bir kartuş 40.000 L kapasiteli

YEDEK KARTUŞ ve AKSESUAR

EcoPro Yedek Kartuş

EcoPro Compact Yedek Kartuş

ShowerPro Yedek Kartuş​

PitcherPro Yedek Kartuş​

Taşınabilir ve katlanabilir matara

Ömür boyu garanti TAPPhero+

Peşin fiyatına 3 taksit.

1-3 günde ücretsiz hızlı teslimat.

30 gün ücretsiz iade.

0

TAPP Sepetiniz

0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.
tapp water soru cevap

TAPP 5 Aşamalı Karbon Blok Su Filtreleri İle İlgili Sorular Ve Cevaplar

tapp water soru cevap

TAPP Water ile ilgilenenlerden neredeyse her gün karbon blok su filtreleri hakkında sorular alıyoruz. Karbon blok su filtrelerinin avantajı nedir, neleri filtreler, BPA içerir mi? Makalenin devamında TAPP Water filtreleri hakkında merak ettiklerini öğrenebilirsin. Şimdiden söyleyelim, bu makaledeki soru ve cevaplar cevaplar EcoPro, EcoPro Compact ve PitcherPro modellerimiz ile ilgilidir.

Bize en çok sorulan soruları ve cevaplarını seninle paylaşıyoruz.

Musluk suyumun tadı EcoPro kullanmaya başladığım zamanki kadar güzel değil. Suyu nasıl daha lezzetli bir hale getirebilirim?

Filtrelenmiş suyun tadından memnun olmayan müşterilerimiz için ipuçları:

 1. Kartuşu 3 aydan kısa sürede değiştirin.
 2. Filtreyi birkaç gün kullanılmadıysan, kullanmadan önce 30 saniye boyunca sudan geçirebilirsin.
 3. Filtreleme sırasında su basıncını azalt, daha düşük basınç her zaman daha lezzetli su sağlar.
 4. Sıcaklık da tadı etkiler. Suyu buzdolabında soğutmayı denemelisin.

EcoPro karbon blok su filtreleri, musluk suyundan östrojen/östradiol ve endokrin bozucuları azaltır mı veya tamamen filtreler mi?

Çoklu araştırmalara ve laboratuvar testlerine göre TAPP aktif karbon filtreleri, musluk suyundaki östrojen ve endokrin dahil olmak üzere farmasötikleri büyük ölçüde filtreleme başarısına sahiptir.

EcoPro TDS’yi (Toplam Çözünmüş Katılar) azaltır mı?

Yüksek TDS değeri, zayıf bir filtrenin göstergesi DEĞİLDİR. Farklı TDS okumalarıyla sonuçlanan sudaki eser minerallerdir. Filtrelerimiz musluk suyunun tadını etkileyen kirleticileri ve kimyasalları (örn. klor) filtrelemek için tasarlanmıştır. Aynı zamanda TDS’nin ana bileşenleri olan kalsiyum, magnezyum, potasyum, bikarbonatlar gibi sağlıklı mineralleri de korumak istiyoruz. Aslında birçok cam şişe maden suyunun çok yüksek TDS’si vardır (250 ve hatta daha yüksek seviyelerde). Kısaca, TAPP Su filtreleri TDS oranını azaltmaz.

Malesef ağır metalleri, klorin, pestisitlerin, herbisitlerin vb. sudaki oranlarını TDS ölçer ile ölçmek mümkün değildir. Sudaki TDS oranını ölçmek için su örneğine ihtiyacımız vardır. Bizimle iletişime geçer ve nerede yaşadığınızı söylersen, yaşadığın sorunların neler olabileceğini görmek için yerel su kalitesi raporunuzu bulmana yardımcı olabiliriz.

TAPP Water kartuş içerisinde bakteri oluşumunu nasıl engellediğini öğrenmek istiyorum.

Harika soru! Bakteriler tarihsel olarak aktif karbon ve ters ozmoz (RO) filtrelerinde önemli bir sorun olmuştur. Nitekim birçok test, RO filtreleri ve sürahiler için filtrelenmiş suda filtrelenmemiş sudan daha fazla bakteri olduğunu göstermiştir. Bunun çözümü gümüş emdirilmiş aktif karbon kullanmaktır fakat çevre temizliği için gümüş emdirilmiş aktif karbon kullanılması tavsiye edilmez.

TAPP Water, gümüş içermeyen en kaliteli aktif karbonu (Aquasorb HS by Jacobi) kullanmayı seçmiştir. Bakteri inhibitörlerini dahil etmenin artılarını ve eksilerini değerlendirdik ve testlere dayanarak bunun gerekli olmadığını kanıtladık. Musluk filtrelerinin içindeki yüksek basınç sayesinde suyu en sağlıklı şekilde filtreleyebiliyoruz.

TAPP musluk filtresini her gün kullandığında, filtre içindeki bakteri üreme şansı çok azdır ve tüm güvenlik sınırlarının altındadır. Ancak, birkaç günlüğüne uzaktaysan, kullanmadan önce filtreyi her zaman 20-30 saniye yıkamalısınız. Ayrıca filtre 3-4 ay sonra kirletici maddelerle tıkanabilir ve bu da bakteri üremesinin artmasına neden olabilir. Bu nedenle kartuşları her zaman 3 ayda bir değiştirmelisin.

TAPP filtreleri pestisitleri ve herbisitleri – özellikle glifosat/ Roundup filtreliyor mu?

Evet, filtrelerimiz pestisitler ve herbisitler (glifosat ve Roundup gibi) gibi organik kirleticileri filtrelemede etkilidir.

İspanya’daki musluk suyunun mesane kanserine neden olma açısından Avrupa’nın en tehlikeli suları arasında olduğu doğru mu?

Ne yazık ki evet. Neyse ki EcoPro’nun klor yan ürünlerini ve dolayısıyla mesane kanseri riskini %80’den fazla azalttığı kanıtlanmıştır.

TAPP karbon blok su filtreleri PFAS’I filtreler mi?

Evet. Araştırmalar, piyasaki diğer aktif karbon filtrelerin PFAS kirleticilerinin ortalama %74’ünü temizlediğini ve EcoPro gibi mikrofiltrasyon karbon blok filtrelerinin PFAS seviyelerini düşürmede en etkili filtrelerden olduğunu ve ortalama %94’ten fazla azalma sağladığını ortaya çıkardılar!

TAPP aktif karbon filtreleri BPA ve BPS’yi ortadan filtreler mi?

Evet. Aktif Karbon, BPA (Bisfenol A) ve BPS’yi (Bisfenol S) filtrelemek için TAPP Water filtre kullanılır.

BPS nedir? BPS, BPA içermeyen gerekliliklere ve pazarlamaya uymak için genellikle BPA’nın yerine kullanılır. Ancak, BPA ile aynı/benzer olumsuz sağlık etkisine sahip olabilir.

TAPP Su filtrelerindeki Aktif Karbon sistemi, büyük ölçekli atık su filtrasyonunda da kullanılır ve sudan BPA ve BPS’yi filtrelemede etkili olduğu kanıtlanmıştır.

TAPP Water karbon blok filtreleme sistemi ile patojenlerin azaldığını gösteren çalışmaları bana gönderir misiniz?

EcoPro, patojenler (bakteriler veya virüsler) içermeyen klorlu umumi musluk suyu için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, 1-2 mikron derecesi ile fiziksel filtrasyon, çapı 1-2 mikrometreden daha büyük olan tüm bakterileri filtreleme gücüne sahiptir. Bali’de eColi ile musluk suyu testlerimiz bunu doğruladı.

Musluk suyundaki bakterilerle ilgili sorunların varsa, UV veya ultrafiltrasyon filtresi kullanmanı öneririz. TAPP 1 UF / Ultra’yı inceleyebilirsin.

Ayrıca bkz. https://tappwater.co/en/complete-list-actived-carbon-filtrasyon/

TAPP 2 oksit ve pası filtreliyor mu?

Evet, EcoPro demir, kurşun ve bakır ağır metaller olarak bilinen oksitlenmiş metalleri verimli bir şekilde filtreler/azaltır, ancak tamamen ortadan kaldırmaz. Kazandan gelen sarı/kahverengi su ile test ettik ve su tamamen temiz çıktı. Bununla birlikte, filtrenin adsorpsiyon kapasitesi tükeneceği için çok kirli su ile yalnızca kısa bir süre sağlıklı çalışacağını unutmamalısın.

TAPP aktif karbon filtresi bakırı filtreler mi?

EcoPro’nun bağımsız testlerine göre bakırın %80-100’ü filtrelenir.

https://tappwater.co/us/tapp-2-in Independent-lab-test/

TAPP Su Filtrelerinin NSF akreditasyonu var mı?

EcoPro, EcoPro Compact ve PitcherPro, NSF-42 ve NSF-53’e göre test edilmiştir. Fakat bu ürünleri sürekli olarak iyileştirdiğimiz için ve 4-6 ay süren, her seferinde sertifikayı yeniden yapmak zorunda kalacağımız için sertifikaları yoktur.

Daha fazla bilgi için TAPP Su filtreleriyle ilgili bağımsız laboratuvar testimize bakabilirsin

TAPP aktif karbon filtrelerinin COD, DBO5, SST filtreleri var mı? Ayrıca, TAPP ve ters ozmoz filtreleri tarafından giderilen giderim parametrelerinin ve yoğunlukların yüzdeleri nedir?

Bunlar endüstriyel atık kimyasallar/bulaşanlardır. Bu kimyasalların yerel musluk suyunda yasal limitlerin üzerinde bulunma riskinin olduğunu düşünüyorsan veya buna eminsen, filtrelerimizi kullanmanı önermiyoruz. Aktif karbonun KOİ, DBO5 ve SST’yi azaltmada/filtrelemede etkili bulunmasına rağmen bunu kendimiz test etmedik. Bu nedenle, EcoPro’nun bu kirleticileri ortadan kaldıracağını garanti edemeyiz. RO filtreleri ile ilgili olarak size bir cevap veremiyoruz.

Ultrafiltrasyon TAPP Su Musluk Filtresi önerir misiniz?

Evet, bakterilerin %99,99’unu filtreleyen Ultra by TAPP Water’a bakabilirsin.

Aktif karbonlu TAPP Su filtreleri selenyumu azaltır mı?

Filtremizde bulunan aktif karbon Selenyumu filtrelemez. Selenyum, içme suyundan filtrelemek için bu filtrelere bakmalısın: Ters ozmoz, damıtma, güçlü baz anyon değiştirme filtrelemesi ve aktif alümina adsorpsiyonu.

Bununla birlikte kireci azaltmak için kullanılan polifosfatın selenyumu azaltabilir, çünkü kalsiyum ve magnezyum iyonlarının filtrelenmesiyle aynı işlem selenyum iyonları ile de işe yarıyor gibi görünmektedir.

Genellikle selenyum, küçük miktarlarda sağlıklı bir mineral olarak kabul edilir. Selenyum infüzyonlu şişe sular bile var.

Az önce Malta’da sizden bir EcoPro aldım. Su testine ihtiyaç duyan akvaryumlarım olduğu için meraktan pH’ı test ettim. pH ekipmanı tam olarak doğru olmasa da 8.5 ile 9 arasında bir değer okudum (9’a yakın). Uzun süreli kullanımdan sonra bu değer endişe edilecek bir şey midir?

TAPP filtreleri pH’ı 0,1-0,2 puan biraz yükselterek daha alkali hale getirebilir ama bundan fazla olamaz. Ancak, bir akvaryumda su pH’ı bu kadar yüksek olmamalı. Yaklaşık 6.8-8.0 olmalıdır.

Web sitenize göre, karbon bloğu nitratları, florürleri, diğerlerinin yanı sıra (mikro gözenekli) hindistancevizi kabuğu bazlı AC’den yapılmış bir aktif karbon (AC) bloğu ile filtrelenir. Ayrıca, 14, 15 ve 18 C atomlu karbon zincirlerine sahip farmasötik molekülleri de sudan uzaklaştırır.

Karbon bloğu sadece AC mi içeriyor yoksa bildiğim kadarıyla (saf) AC ile tutunması çok zor olan molekülleri filtrelemek için başka bir şey mi içeriyor?

Sorun için teşekkürler! Bu bize çok sık sorulan bir sorudur. Musluk suyunda ilaçların ve diğer istenmeyen maddelerin filtrelenmesini araştırmak ve test etmek için çok çaba harcadık. Her şeyi kendimiz test edemeyiz, bu nedenle filtreleme araştırmalarımızın bazı kombinasyonlarını aşağıda görebilirsin.

 1. A) Laboratuvarımızda ve üçüncü şahıs laboratuvarlarında test etme
 2. B) Diğer filtreleme aşamaları olmadan aktif karbon kullanan diğer su filtreleme şirketleri tarafından test edilmesi
 3. C) Aktif karbonun verimliliğine ilişkin kamu araştırması

Örneğin, tamamen aktif karbonların farmasötik filtreleme verimliliğine ilişkin araştırma:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24901634/

Biraz daha yüksek verime sahip olabilmemizin bir nedeni de, karbon bloğunda katalitik aktif karbon kullanmamızdır.

TAPP Water laboratuvar testlerinde filtreleme sonrası su iletkenliği ve TDS neden artıyor?

Karbon bloğun yapıldığı malzemeler (hindistan cevizi kabuğu aktif karbonu), daha yüksek iletkenliğe katkıda bulunan iyonları serbest bırakır.

Karbon aktif filtrelenmiş su ve ilaçların tıbbi etkileşimi hakkında bilginiz var mı? Östrojen, nöbet ilacı gibi… Bununla ilgili herhangi bir araştırma veya test yaptınız mı? Filtrelerinizi kullanıyorum ve hiçbir yerde bununla ilgili herhangi bir uyarı veya not görmedim.

Hayır, filtreden çıkan aktif karbon kalıntısının vücudundaki farmasötikleri veya diğer kimyasalları adsorbe etme kabiliyetine sahip olduğuna dair hiçbir bilimsel kanıt yoktur.

TAPP Water aktif karbon filtreleri sodyumu filtreler mi?

Hayır. Sodyum ihtiyacımız olan temel bir mineraldir. Örneğin Barselona’daki musluk suyunda yaklaşık 100 mg/L sodyuma sahiptir. Günde 3 L içsen bile günde önerilen 2300 mg maksimum sodyumun oldukça altında biro rana sahip olursun. Bebekler için önerilen sınır günde 400 mg’dır, bu nedenle bebeklerin çok su içmesini öneririz.

https://www.who.int/water_sanitation_health/dwq/chemicals/sodium.pdf

EcoPro kireci nasıl filtreler?

TAPP Water olarak son 4 yılı kireç filtrasyonu için araştırma ve geliştirmeye harcadık. Örneğin diğer su filtrelerinin kullandığı iyon değiştirici reçineleri tat sorunları ve etkisizlik nedeniyle test ettik ve attık. Kullandığımız çözüm ve formül bu nedenle şirket sırrıdır. Şunu söyleyebiliriz ki, su filtrasyonu ile birlikte kullanılmak üzere AB ve NSF tarafından onaylanmış malzemelere sahip tescilli bir formül tercih ediyoruz.

TAPP aktif karbon filtreleri, döküm tipi polyester ve MEK (Metil Etil Keton) olarak su borusundaki boya kalıntılarını filtreler mi?

Sorumla ilgili fazla detay isterseniz: Yüksek katlı apartmanda oturuyoruz. Şebeke suyu önce dairenin deposuna doluyor ve buradan dairelerin musluğuna gidiyor. Su depomuzun malzemesi polyesterdir. 3 ay önce depoda yarık olduğu için tamirat yapıldı. Çatlayan kısmın yapıştırılması için yapılan bu tamirde Döküm Tipi Polyester ve MEK (Metil Etil Keton)  malzemeler kullanılmıştır. Bu malzemeler su ile biraz karıştırıldı ve tamirden hemen sonra musluk suyumuzdan bu kimyasalların kokusunu aldık. 2 aylık bebeğim var, az önce içme suyuyla banyo yaptım ama musluk suyuyla da yaptıracağım günler yakındır. Benim de benzer endişeleri olan komşularım var. Bu kimyasallar hala sudaysa, ürününüz onları da arındırıyor mu?

MEK’in kaplama olarak kullanılması Avrupa ve ABD’de yasaklanmıştır. Kaplamanın dışarıdan uygulandığını varsayıyoruz.

Aktif karbon, çoklu çalışmalara göre düşük konsantrasyonlarda metil etil ketonun filtrelenmesinde oldukça etkilidir. Her ihtimale karşı ilk birkaç ayda kartuşun 2 ayda bir değiştirilmesi önerilebilir.

Yani cevabımız evet, EcoPro bu durumda iyi bir çözüm sunacaktır.

TAPP Su filtrelerinin üretiminden kaynaklanan karbon ayak izi, kirlilik ve diğer çevresel etkiler nelerdir?

TAPP Water, ürünlerimizin olumlu bir çevresel etkiye sahip olmasını sağlamak için sürekli çalışmaktadır:

* Karbon ayak izi, bugün mevcut olan tüm kaliteli su filtreleri arasında en düşük olanıdır: https://tappwater.co/us/carbon-footprint-bottled-water/

* Mevcut olan minimum miktarda plastik kullanıyoruz

* Plastik kartuş muhafazası tamamen yeniden kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir

* Karbon blok, Jacobi’nin en kaliteli ve sürdürülebilir aktif karbonundan yapılmıştır. Daha fazlasını buradan okuyabilirsin: https://www.jacobi.net/sustainability-journey/

TAPP musluk suyu filtrelerinin kullanılması için minimum su basıncı nedir?

Normal su basıncı 1-2 bar’dır ve TAPP musluk suyu filtreleri 0,25 – 0,5 bar gibi düşük basınçlarda çalışır.

TAPP aktif karbon filtrelerinin kullanılabileceği maksimum sıcaklık nedir?

Aslında sınır yok. Ancak sıcaklık ne kadar yüksek olursa, filtre verimliliği o kadar düşük olur. Bu nedenle, soğuk suyla (musluktan mümkün olan en soğuk) kullanmanızı öneririz.

Oğluma yeni lösemi teşhisi kondu ve filtrelerinizin onun için iyi olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

Öncelikle çok üzgün olduğumuzu söylemeliyiz. Doğru cevap ise, bir su filtresinin evinin ve özellikle savunmasız bebekler ve çocuklar için her zaman iyi bir koruma olduğudur! Çünkü su filtreleri kirletici madde ve bakteri riskini azaltır. Ama tabii ki özel tavsiyeleri varsa önce doktorunun sağlık tavsiyelerini dinlemelisin.

TAPP musluk suyu filtresi perkloratı da filtreliyor mu?

Kısa cevap hayır.

Perklorat, yalnızca 2 tür tedaviye yanıt verdiği için filtre edilmesi zor bir maddedir:

 1. Yıkıcı (biyolojik, kimyasal veya elektrokimyasal)
 2. Fiziksel uzaklaştırma (anyon değişimi veya RO)

Burada daha fazlası:

https://www.wqpmag.com/perchlorate-removal

Perklorat sadece iyon değişimi veya ters ozmoz ile filtrelenebilir, karbon blok ile filtrelenmez.

TAPP Su filtrelerinin içindeki siyah karbon blok biyolojik olarak parçalanabilir mi?

Hindistan cevizi kabuklarından elde edilen aktif karbondan ve karbon bloğu bir arada tutan bir bağlayıcıdan yapılmıştır. Aktif karbon tamamen kompostlanabilir. Ancak, bağlayıcı inert maddedir ancak Avrupa standartlarına göre kompostlanabilir değildir.

Araştırdığımız kadarıyla, kompostlama için onaylanmış herhangi bir bağlayıcı henüz mevcut değil, bu nedenle, karbon bloğunun kompostlanabilir olduğunu iddia eden herhangi bir filtre üreticisi muhtemelen yetersiz bilgilendirilmiş olabilir. Daha fazlasını buradan okuyabilirsin: https://tappwater.co/en/european-standards-for-biodegradable-and-compostable-products/

TAPP, suyun sertliği düşürmeden kireci nasıl filtreleyebiliyor?

Pek çok insan kireç filtreleme/azaltma işleminin nasıl çalıştığını sorup duruyor. Su sertliğinin basit tanımı, suda çözünmüş kalsiyum ve magnezyum miktarıdır. Sert su, çözünmüş mineraller açısından yüksektir.

Temel olarak kireç oluşumunu önlemenin iki yöntemi vardır.

 1. A) Kalsiyum ve magnezyum karbonatların oluşmaması için sudan kalsiyum ve magnezyum iyonlarını uzaklaştırmak.
 2. B) kalsiyum ve magnezyum iyonlarının kalsiyum ve magnezyum karbonatlar oluşturmasını önlemak.

Yöntem A: Su yumuşatıcıları ve su filtreleyen sürahiler

Su yumuşatıcılar örn. iyon değiştirici reçineler, sodyum iyonları için kalsiyum iyonlarını tercih edebilir. Böylece su tuzlu hale gelir. Su yumuşatıcıları tipik olarak kalsiyum ve magnezyum iyonlarını atık su olarak ayırır.

Yöntem B: TAPP Water

Tescilli kireç önleyicimiz, inorganik kirletici maddelerle bir kompleks oluşturur ve bunların sert kireçten arındırır. Olumlu yanı, sudaki kalsiyum ve magnzeyum azlmaz ve suyun tadı tuzlu olmaz. Olumsuz özelliği ise suda kalsiyum ve magnezyum iyonlarından kaynaklanan bazı beyaz tanecikler/kabarcıklar olabilir.

TAPP Su filtreleri su sertliğini azaltmaz.

TAPP karbon blok filtreleri hangi ağır metalleri azaltır/filtreler?

Periyodik tablodaki en yaygın ağır metaller Kobol, Krom, Bakır, Demir, Kurşun, Cıva, Nikel, Çinko’dur. Ağırlık/yoğunluk tanımı içinde çok daha fazlası vardır, ancak genellikle çok nadirdir/yaygın değildir. Musluk suyunda en yaygın bulunanlar bakır, demir ve kurşunun yanı sıra eser miktarda cıva, nikel ve çinkodur. Demir, kobalt ve çinko da temel mineraller olarak kabul edilir, ancak musluk suyundaki miktarlar genellikle herhangi bir besin değeri katacak kadar büyük değildir.

TAPP Su Filtreleri, kadmiyum, kurşun, cıva, nikel ve manganez gibi toksik ağır metalleri %90 veya daha fazla azalttığı görülmüştür. Malesef demir ve çinko gibi sağlıklı mineralleri de azaltabilir ama ne yazık ki filtre teknolojisi sağlıklı mineralleri kötü ağır metallerden ayır edecek kadar henüz gelişmedi!

Bu makaleler de ilginizi çekebilir

En İyi Su Filtresi Seçimi

Bu makalemiz internette karşına çıkan ‘’en iyi 10 su filtresi’’ içerikleri gibi değild. Su Filtresi Seçimi makalemizin amacı gerçekten sana...

Hemen oku

TAPP Water su arıtma çözümlerimizle tanışın​

YENİ

EcoPro Compact Arıtma Filtresi

Ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi ile 100+ kirleticiyi temizler

Sürdürülebilir ve Kompakt

2 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede lezzetli ve sağlıklı su • MyTAPP ve E-posta ile kartuş değiştirme bildirimleri

DAHA İYİ KİREÇ FİLTRESİ

EcoPro Arıtma Filtresi

Ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi ile 100+ kirleticiyi temizler

Sürdürülebilir ve Taşınabilir

3 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede lezzetli ve sağlıklı su • MyTAPP ve E-posta ile kartuş değiştirme bildirimleri

EN ÇOK SATAN

Eco Su Arıtma Filtresi

Ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi ile 80+ kirleticiyi temizler

Sürdürülebilir ve Taşınabilir

3 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede lezzetli ve sağlıklı su • MyTAPP ve E-posta ile kartuş değiştirme bildirimleri

EN ÇOK SATAN

ShowerPro Duş Filtresi

4 aşama ile ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi

Sürdürülebilir ve Yüksek Kapasiteli

6 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede sağlıklı ve kaliteli duş • Organik yedek kartuşlar • Her bir kartuş 40.000 L kapasiteli

YENİ

PitcherPro Arıtmalı Sürahi

Cam sürahi ile ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi

Sürdürülebilir ve 1,45 L Cam

3 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede lezzetli ve sağlıklı su • 1.45 L su hacmi • Organik yedek kartuşlar • Her bir kartuş 600 L arıtma kapasiteli

YENİ

EcoPro Compact Arıtma Filtresi

Ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi ile 100+ kirleticiyi temizler

1.590 TL'den başlayan fiyatlar

Sürdürülebilir ve Kompakt

2 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede lezzetli ve sağlıklı su • MyTAPP ve E-posta ile kartuş değiştirme bildirimleri

DAHA İYİ KİREÇ FİLTRESİ

EcoPro Arıtma Filtresi

Ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi ile 100+ kirleticiyi temizler

1.490 TL'den başlayan fiyatlar

Sürdürülebilir ve Taşınabilir

3 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede lezzetli ve sağlıklı su • MyTAPP ve E-posta ile kartuş değiştirme bildirimleri

EN ÇOK SATAN

Eco Su Arıtma Filtresi

Sürdürülebilir ve Taşınabilir

Ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi ile 80+ kirleticiyi temizler

1.290 TL'den başlayan fiyatlar

3 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede lezzetli ve sağlıklı su • MyTAPP ve E-posta ile kartuş değiştirme bildirimleri

YENİ

PitcherPro Arıtmalı Sürahi

Cam sürahi ile ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi

1.290 TL'den başlayan fiyatlar

Sürdürülebilir ve 1,45 L Cam

3 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede lezzetli ve sağlıklı su • 1.45 L su hacmi • Organik yedek kartuşlar • Her bir kartuş 600 L arıtma kapasiteli

EN ÇOK SATAN

ShowerPro Duş Filtresi

Sürdürülebilir ve Yüksek Kapasiteli

4 aşama ile ultra gelişmiş anında filtreleme teknolojisi

1.190 TL'den başlayan fiyatlar

6 ayda bir değişen kartuşlar ile ömür boyu aynı kalitede sağlıklı ve kaliteli duş • Organik yedek kartuşlar • Her bir kartuş 40.000 L kapasiteli

Shopping Cart
Scroll to Top