loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

Teslimat & İade Politikası

Satın almış olduğunuz tüm ürünleri geri dönüştürülmüş kutularımızda ve #SıfırAtık kargo ambalajı ile teslimata hazırlıyor, hafta içi saat 15:00’a kadar vermiş olduğunuz tüm siparişlerinizi lojistik merkezimiden Yurtiçi Kargo ile tamamen ücretsiz olarak aynı gün adresinize yola çıkartıyoruz.

Kampanya ve indirim dönemlerinden ötürü tedarik ve teslimatlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Lütfen güncel teslimat sürelerini ürün sayfalarından tekrar teyid ediniz.

TAPP Water olarak, tüm ürünlerimizin en yüksek kalite standartlarını karşıladığına kesinlikle inanıyoruz.

Nitekim TAPP ürünlerimizin herhangi birinden memnun kalmazsanız ücretsiz olarak iade edebiliyorsunuz. Siparişinizi teslim aldıktan 30 gün içerisinde ürünlerimizden memnun kalmazsanız ya da ürünlerimiz musluğunuza uymazsa (çok nadir de olsa), bize geri iade edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken siparişiniz için kullanıcı hesabınızdan İade Talebi oluşturmanız ve ofisimize kargo ile göndermenizdir. İade etmek istediğiniz TAPP ürünlerini eksiksiz, herhangi bir fiziki kusuru olmadan ve kutusu ile birlikte göndermelisiniz.
İade adresimiz şu şekildedir:

TAPP Water – TW Akıllı Su ve Teknoloji Çözümleri Ltd. Şti.
AND Kozyatağı – İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sk. No:8/10 D
34752, Ataşehir / İSTANBUL

Teslimat ve iade politikamız ile alakalı aklınıza takılan tüm sorular için bize destek@tappwater.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz.

Ürün iade talebinizden sonra ve biz ürünü teslim aldığımızda kontrollerimiz sonrasında iade onayınız gerçekleşir. Kredi ya da banka kartı ile ödeme yaptıysanız, iade işleminizi PayTR firması aracılığıyla hemen yaparız. İade tutarının kartınıza geri yansıması bankanıza bağlı olarak 1-11 iş günü sürebilir. Havale/EFT aracılığı ile ödeme yaptıysanız, iade tutarınızı ödeme yaptığınız banka hesabına yatırırız.

İşte TAPP ürünlerini teslim almak ve memnun kalmadığınızda iade etmeniz bu kadar kolay.
Ama biz TAPP’inizden ayrılmak isteyeceğinizi hiç düşünmüyoruz! 😊

2022 Kurban Bayramı Dönemi Güncellemesi

9-17 Temmuz 2022 tarih aralığında Kurban Bayramı tatili sebebiyle kargo firmaları tarafından dağıtım ve toplama yapılmayacaktır. Mevcut ve gelecek siparişlerinizin tümü, 18-22 Temmuz haftasında kargo firmasına teslim edilebilecektir.

İyi bayramlar diliyoruz!

Shopping Cart
Scroll to Top