loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

Teslimat & İade Politikası

Satın almış olduğunuz tüm ürünleri geri dönüştürülmüş kutularımızda ve #Plastiksiz kargo ambalajı ile teslimata hazırlıyor, hafta içi saat 16:00’a kadar vermiş olduğunuz tüm siparişlerinizi UPS ya da Yurtiçi Kargo ile tamamen ücretsiz olarak aynı gün adresinize yola çıkartıyoruz.

Dilerseniz İstanbul teslimat adresli siparişlerinizi ise Banabikurye ile 10:00 – 18:00 saatleri arasında 2 saatte adresinize teslim ediyoruz.

Kampanya dönemlerinden ötürü tedarik ve teslimatlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Lütfen güncel stok bilgilerini teyid ediniz.

TAPP Water olarak, tüm ürünlerimizin en yüksek kalite standartlarını karşıladığına kesinlikle inanıyoruz.

Nitekim TAPP ürünlerimizin herhangi birinden memnun kalmazsanız ücretsiz olarak iade edebiliyorsunuz. Siparişinizi teslim aldıktan 30 gün içerisinde ürünlerimizden memnun kalmazsanız ya da ürünlerimiz musluğunuza uymazsa (çok nadir de olsa), bize geri iade edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken siparişiniz için kullanıcı hesabınızdan İade Talebi oluşturmanız ve ofisimize kargo ile göndermenizdir. İade etmek istediğiniz TAPP ürünlerini eksiksiz, herhangi bir fiziki kusuru olmadan ve kutusu ile birlikte göndermelisiniz.
İade adresimiz şu şekildedir:

TAPP Water – TW Akıllı Su ve Teknoloji Çözümleri Ltd. Şti.
AND Kozyatağı – İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sk. No:8/10 D
34752, Ataşehir / İSTANBUL

Teslimat ve iade politikamız ile alakalı aklınıza takılan tüm sorular için bize destek@tappwater.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz.

Ürün iade talebinizden sonra ve biz ürünü teslim aldığımızda kontrollerimiz sonrasında iade onayınız gerçekleşir. Kredi ya da banka kartı ile ödeme yaptıysanız, iade işleminizi PayTR firması aracılığıyla hemen yaparız. İade tutarının kartınıza geri yansıması bankanıza bağlı olarak 1-7 iş günü sürebilir. Havale/EFT aracılığı ile ödeme yaptıysanız, iade tutarınızı ödeme yaptığınız banka hesabına yatırırız.

İşte TAPP ürünlerini teslim almak ve memnun kalmadığınızda iade etmeniz bu kadar kolay.
Ama biz TAPP’inizden ayrılmak isteyeceğinizi hiç düşünmüyoruz! 😊

29 Nisan – 17 Mayıs Tam Kapanma Dönemi Güncellemesi

 

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre, 29 Nisan – 13 Mayıs arasında, genelgede belirtilen faaliyet alanları dışında sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir.

TAPP Water Türkiye siparişlerinizin teslimat süreçleri kesintisiz olarak devam edecektir. Bu kapsamda tüm teslimatlarınız normal sürelerinde kargolanacaktır. Kargo firmalarında yaşanabilecek yoğunluklardan dolayı teslimatlarınızda süre gecikmeleri olabilir. 

Tam kapanma dönemindeki ücretsiz iade süreçleri, ülke genelindeki yasağın bitiş tarihi olan 18 Mayıs itibariyle işleme alınabilecektir.

Bayram Dönemi Güncellemesi

 

13-14-15 Mayıs tarihlerinde Ramazan Bayramı tatili sebebiyle kargo firmaları tarafından dağıtım ve toplama yapılmayacaktır. Mevcut ve gelecek siparişlerinizin tümü, 17 Mayıs tarihinde teslim edilebilecektir. Bayram süresince yalnızca İstanbul içerisinde Banabikurye ile aynı gün teslimat yapılabilecektir.

İyi bayramlar diliyoruz!

Shopping Cart
Scroll to Top