loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

Temiz Deniz ve Okyanusları Destekleyen En İyi 10 Ünlü

Daha temiz ve sürdürülebilir bir dünya için çalışan en sevdiğimiz ünlüleri bugün seninle paylaşıyoruz. Okyanusların temizliği için elinden geleni yapan sanatçılar, protestolara katılarak daha temiz bir gezegen için farkındalık yaratıyorlar. Keşke herkes bu kadar duyarlı olsa! En sevdiğimiz bu 10 ünlüye saygı geçidi hazırlık, sen de onları yakından tanımak ve ne yaptıklarını öğrenmek için yazının devamını okumalısın.

Marisa Miller, süper model ve sörfçü


Aktif olarak okyanus dostu bir yaşam tarzını teşvik ediyor! Tek kullanımlık plastik su şişelerini ortadan kaldıran ve sürdürülebilir deniz ürünleri seçeneklerini destekleyen Surf Rider Foundation ile aktif olarak çalışıyor. Marisa Miller, temiz okyanusları önemseyen bir aktivist.

James Cameron, Terminator, Titanic ve Avatar Yönetmeni

Okyanus korumasını destekler ve eski ABD Başkanı Obama’nın su altı yaşamı için dünyanın en büyük temiz okyanus sığınağı hazırlamasında önemli bir rol oynadı.

Miguel Bosé, şarkıcı

Oceana ile işbirliği yapıyor ve National Geographic’in Pristine Seas organizasyonun önemli üyelerinden. Denizler ve temiz okyanuslar için çalışan en önemli ve popüler İspanyol aktivist ünlülerinden biridir. Miguel Bosé Ekvador, Kolombiya ve Kosta Rika’da okyanus koruma projelerinin teşvik edilmesinde kilit rol oynamıştır.


Adrian Grenier, aktör ve yönetmen

Adrian Grenier tam bir okyanus tutkunu! Tek kullanımlık plastik kullanımını azaltmayı savunuyor ve herkesin kişisel alışkanlıklarını değiştirerek “bilinçli tüketime” yönelmesini istiyor.

Pierce Brosnan, aktör

Okyanuslarımızı James Bond değil de kim kurtaracak?! “Oceans” belgeselinde destek verdi ve okyanuslarımızı ve deniz yaşamımızı kurtarmak için en önemli projelerde yer aldı.

Jack Johnson, şarkıcı

1% For The Planet, Climate Counts, Heal the Ocean, Live Earth, Waterkeeper Alliance ve diğerleri dahil olmak üzere dünyamız için çok sayıda STK ve girişime katkıda bulunuyor. Yakın zamanda, okyanustaki plastik kirliliği sorununu keşfetmek için bir hafta süren bir geziyi belgeleyen kısa bir film olan The Smog of the Sea’yi filme aldı.

Almudena Fernández, model ve eko-aktivist

Greenpeace’in deniz tabanındaki kirliliği durdurmak için yürüttüğü kampanyada çalıştı. Al Gore’un İspanya’daki sözcüsü olan Fernandez, temiz okyanuslara çok önem veriyor.


Leonardo DiCaprio, aktör

Kendisinin kurduğu vakıf, okyanusların korunmasında ve halkı, (en son ödüllü  Before The Flood filmiyle) dünyayı nasıl kurtarabileceğimiz konusunda bilgilendirmede anahtar bir rol oynuyor.

Richard Branson, işadamı

Önümüzdeki on yıl içinde küresel ısınmayla mücadeleye yardımcı olmak için 3 milyar dolardan fazla destekte bulunarak, karbon emisyonlarına karşı mücadele veren bir ünlü.  James Cameron ile birlikte, okyanusu ve vahşi yaşamını korumak, değer vermek ve yaygınlaştırmak için Ocean Elders girişimini başlattı.

Jason Mraz, müzisyen

Surfrider Vakfı ve Doğal Kaynaklar Savunma Konseyi gibi kuruluşların birçok okyanus koruma projesinde aktiftir. Ayrıca, okyanusların temizliği için dünyanın dört bir yanındaki insanları birleştirmek ve ilham vermek için Sea Voices kitabına röportaj verdi.

Sen de yaşadığın gezegeni nasıl kurtarabileceğin hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsan bu yazımızı mutlaka okumalısın.

Shopping Cart
Scroll to Top