loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

TAPP Water Su Filtresinin Avantajları Nelerdir?

Su filtrelerinin kullanımı günden güne artıyorken biz de su filtrelerinin avantajlarını seninle paylaşmak istedik. Türkiye’deki en iyi su filtresi olarak gösterilen TAPP Water’ın faydalarını ve kullanım avantajlarını anlatıyoruz. TAPP Water’ın diğer su filtrelerinden farkı nedir? TAPP Water su filtresi ile musluk suyu içmek mümkün mü? Evet, kulağa biraz garip gelebiliyor… Musluk suyu içmek mi? Evet, artık Türkiye’de musluk suyunun içilebilir olmasını istiyoruz! En sevdiğimiz su filtresinin avantajlarını seninle paylaşmak için sabırsızlandığımız doğru. Seni hemen makalenin devamına alalım.

Sürdürülebilirlik

TAPP Water ailesi olarak en büyük avantajımızın sürdürülebilirlik olduğunu düşünüyoruz. TAPP Water’ın Türkiye’deki diğer su filtrelerinden en büyük farkı  100% sürdürülebilir tek ürün olmasıdır. Daha fazla dayanıklılığa sahip ve yüksek hacimli suyu filtreleyebilen TAPP Water çevreyi kirletmeden temiz su içmene imkan sağlıyor. TAPP Water filtresi kullananların Karbon ayak izi emisyonu 3 kg’a kadar düşüyor. Diğer su filtrelerinde kişi başı karbon ayak izinin 16 kg’a kadar çıktığını görebiliyorduk.

Çok sağlıklı

Su içmek sağlığımızı korumanın en önemli ve doğal yolu olsa gerek! Fakat günümüzdeki plastik şişe üretimleri, suyun içine katılan kimyasallar ve kirleticiler su gibi doğal bir besinin bile sağlığımızı riske atmasına yol açabiliyor. Evet, plastik şişelerin içindeki mikroplastiklerden, bitki, tarım ve hormon ilaçlarından bahsediyoruz. Musluk suyundaki bu kirleticiler, en doğal su kaynağının şeffaflığına gölge düşürüyor.

TAPP Water’ın sağlığımız açısından en önemli avantajlarını aşağıda görebilirsin;

  • Musluk suyundaki tarım ve bitki ilaçlarını ayrıştırması
  • Sudaki hormon ilaçlarını arıtması
  • Ağır metallerin ayrıştırılması
  • Klorun filtrelenmesi
  • Suyun içindeki mikro plastiklerin arıtılması
  • Suyun içindeki sağlıklı minerallerin korunması

Damacana suya göre daha ekonomik

TAPP Water gibi kurulum, bakım ve servis maliyeti olmayan su filtresi kullanmak cüzdanın için de çok avantajlı. Musluk su filtresi kullananlar, yıllık su tüketim maliyetlerinin düştüğünü ve artık su için daha az para harcadıklarını söylüyorlar.

Şöyle örnek verelim; Bir litre şişelenmiş su maliyeti ortalama 0,90 ₺. TAPP Water ile sadece 0,13 ₺ ödeyeceksin. TAPP Water su filtresi ile ne kadar tasarruf edeceğini buradan öğrenebilirsin. Senin için suyun litre birim fiyatı düşerken çevreye sağladığın katkıların için doğadan sonsuz bir teşekkür kazanacaksın!

Su filtresi kullanmak büyük rahatlık!

TAPP Water su filtresinin bizi etkileyen en sevdiğimiz özelliğini sona sakladık. Su filtresini kullanmak, çıkarmak, farklı bir musluğa monte etmek… Bunların hepsi TAPP Water ile sadece bir dakika sürüyor. Sadece evinde değil, tatilde de sağlıklı su içmek, plastik şişe su tüketimini azaltmak için hemen TAPP Water ile tanışmanı öneririz.

TAPP Water, 1 litre suyu sadece 15 saniyede filtreleyebiliyor. Akıllı kartuş takibi ve mobil uygulama uyarıları sayesinde kartuşunun ömrünü telefonundan takip edebilir, birkaç saniye içinde yeni kartuş sipariş edebilirsin. Kısaca, ben su filtresine değil, su filtresi bana ayak uydursun diyorsan artık yeni seyahat arkadaşını buldun!

Shopping Cart
Scroll to Top