loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

TAPP Water Kullananlar Ve Yorumları

TAPP Water su filtresi Türkiye’ye geldiğinden beri kullanıcı yorumlarını ve kullananların ne düşündüğünü çok merak ediyorduk. Sosyal medyadan ve web sitesinden bize ulaşan kullanıcılar TAPP Water hakkında yorumlarını bizimle paylaştıkça çok mutlu olduk!

Barselona’da başlayan TAPP Water yolculuğu, Avrupa’ya daha sonra da Kuzey Amerika’ya taşındı. Gittiği her yerde en iyi su filtresi olarak görülen ve kullanıcılarından olumlu yorum alan TAPP su filtresi, en sonunda Türkiye’ye ulaştı. Türkiye profilinde genel olarak musluk suyu içilmiyor. Her ne kadar yemeklerde, çay ve kahve yapımında kullanılsa da bardağına musluk suyu doldurup da içen birini heniz görmedik. TAPP Water bütün bu algıyı yıkıp daha çevreci ve sürdürülebilir bir su kullanımı yaratmayı hedefliyor. Görülen o ki, TAPP Water hedefine ulaşmakta hiç zorlanmayacak. TAPP su filtresi kullananların yorumlarına bakılırsa, yavaş yavaş arıtılmış musluk suyunu içmeye ve plastik tüketimini azaltmaya alışıyoruz. Teşekkürler TAPP!

BERFIN D.

Şahane bir ürün, ülkemize geldiği için çok teşekkür ediyorum.

Keyifle kullanıyorum!
Suyun tadı, plastik kullanımını azaltması ve tasarruf sağlaması.. Gerçekten aradığım 3 özellikten 3ünü de sağlıyor. Ayrıca harika bir destek ekipleri var. Instagramdan ve whatsapptan kısa sürede ulaştım. Montaj sırasında ihtiyacım olan tüm desteği aldım. Bütün tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.
Oğuzhan
Tavsiye
Arıtma su tadını sevmeyen ,dışarıda erikli den başka su içmeyen ben, bu suyun tadına hayran kaldım. Bütün testlerden başarıyla geçmiş olması ve plastik kullanmıyor olmamızda bizim Tapp i seçme gerekçemiz oldu.
Aybala
Mükemmel

Hemen denedik, öncelikle söylemeliyim ki tat asla arıtma suyu gibi değil yumuşacık. Ailecek çok hassastır su konusunda damak tadımız, hatta öyle ki bir marka dışında asla içemezdik hepimiz çok memnun kaldık. Zaten suyun renginden bile anlaşılıyor ne kadar başarılı olduğu. Yumuşacık tadı, iyi ki sizinle tanıştık çok memnun kaldığım bir alışveriş ve moldu. Uygulama ile de eşleyeceğim Tapp Water’ımızı. Çok teşekkürler hem özeniniz hem destekleriniz için.

Öykü
Hayatı kolaylaştıran bir ürün
Filtrelere önyargılı bir insandım. Aklımda soru işaretleriyle kullanmaya başladıktan sonra ne kadar kolaylık sağladığını gördüm. Tat konusunda içiniz rahat olsun, kesinlikle tavsiye ediyorum.
Murat T. 
Fiyat Performans Muazzam
Bu ürünü gördüğümde fiyat beni çok şaşırttı ve mutlu etti. Hem plastik kullanmıyorum hem de damacanadan çok daha uyguna geliyor, daha ne isteyebilirim ki, teşekkür ederim. Almak isteyen herkese tavsiye ederim.
Seda
Sonunda aradığımı buldum
2 yıldır arıtma su içiyorum ama değiştirdiğim 3 markanın da eksikleri çoktu, TAPP’i Instagramda gördüm ve tüm sorularımı yanıtladılar, ilk müşterilerinden biriyim ve ürüne bayıldım!
Can E.
Kurulumu çok basit!
Musluk filtresi almadan önce kurulum konusu kafamı kurcalıyordu. Musluğuma olup olmayacağını merak ediyordum. Whatsapp’tan çok kolay iletişim kurdum, ürün eve geldikten sonra musluğa takmam 5 dakikamı almadı. İlk günden itibaren suyun tadı lezzetli geliyor ve kokusu hiç yok!
Eren Y.
İyi ki almışım!
TAPP Water kullananların yorumlarını okuduktan sonra almaya ikna oldum. Musluk suyunu içebileceğimi hiç düşünmezdim ama bir haftadır hiç plastik şişe tüketmedim! Dışarı çıkarken bile evde suyumu doldurup çıkıyorum. Suyun tadı hiç musluk suyu gibi gelmiyor, artık çay, kahve ve yemeklerde de bu suyu kullanıyorum. Teşekkürler TAPP!
Sen de hala TAPP Water almadıysan buradan su filtresi faydalarını okuyup kendine ve dünyaya bu iyiliği yapabilirsin!
Shopping Cart
Scroll to Top