loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

TAPP Water Arıtma Filtresinin İçeriğinde Ne Var, Güvenilir Mi?

TAPP Water su filtresi Türkiye marketine girdiğinden beri çevremizden çok fazla ‘TAPP Water nedir? TAPP Water ne işe yarıyor?’ gibi sorular alıyoruz. TAPP Water su filtrelerinin içinde ne olduğu ve ne kadar çevreci ürünler olduğu çok merak ediliyor. Su filtresinin, musluk suyundaki kirleticileri ne kadar azalttığı ve musluk suyunun artık TAPP Water musluk filtresi ile içilebilir olup olmadığına netlik kazandırıyoruz. TAPP Water filresinin içeriğini, kullanların yorumlarını ve ne kadar güvenli olduğunu öğrenmek için yazının devamına bekleniyorsun.

TAPP Water su filtresi nedir?

TAPP Water, hindistan cevizinden elde edilen oldukça pratik, hafif ve sürdürülebilir bir su filtresi. Musluğa kolay bir şekilde takılabilen bu su filtresi, en doğal haliyle musluk suyunu kirleticilerden arındırıyor ve içilebilir hale getiriyor. TAPP Water filtresini kullananların en çok bahsettiği özelliği ise musluk suyunun ‘sert’ kokusunu yok etmesi. Filtrelenen su, olması gerektiği gibi en doğal kokusuna sahip oluyor.

TAPP Water su filtresinin yolculuğu aslında ilk olarak Barselona’da başladı. Daha sonrasında tüm Avrupa’ya TAPP Water su filtresinin ünü yayıldı ve artık çok talep olan su filtresine Türkiye’de de ulaşabiliyoruz. Su filtresini sadece musluk suyundan su içmek amacıyla değil, bitkilerini sulamak, filtrelenmiş su ile yemek yapmak, köpeğine içilebilir su vermek ve çay, kahvenin lezzetini arttırmak için de kullanmalısın. Düşünsene musluktan sürekli içilebilir, taze ve tertemiz su akacak!

TAPP Water su filtresinin içeriği nedir?

TAPP Water su filtresinin içeriğinde suyu filtrelemeye yarayan 100% organik hindistan cevizi kabuğundan ürettilen bir aktif karbon bloğu bulunuyor. Hindistan cevizi bitkisinin doğal mikroskobik yapısı ve yüksek gözenekli yüzeyi, kimyasal, gazlı, metalik ve organik elementleri filtreleme özelliğine sahiptir. Böylece musluğumuzdan akan su, hindistan cevizi filtresinin yüksek filtre kapasitesi ile temizleniyor ve en doğal haline kavuşuyor.

Musluk suyu basınçla TAPP Water filtresinden geçtiğinde, kirleticiler aktif karbonun küresel partiküllerinde tutuluyor ve bu sayede filtrelenmiş, temiz ve lezzetli su musluktan akıyor.

TAPP Water sudan neleri arıtıyor?

Öncelikle İstanbul’da musluk suyunda birçok kirletici ve kimyasal madde yer aldığını hatırlatmak isteriz. Her ne kadar İstanbul için musluk suyunun içilebilir olduğu söylense de eski binaların boruları ve su kaynağındaki kirleticiler sebebiyle musluk suyunun ağır kokusu ve tadı vardır. Hangimiz musluk suyunu arıtmadan içiyoruz?

TAPP Water musluk filtresi, sudaki 80’den fazla kirletici maddeyi arıtıyor, sudaki 50’den fazla kirletici yoğunluğunu da etkili bir şekilde azaltıyor. İstanbul’da yapılan bağımsız laboratuvar testleri, TAPP Water filtresinin klorür, nitrat, florür ve TTHM gibi kimyasalları etkili bir şekilde azalttığını gösteriyor. Doğal suda bulunan kalsiyum, potasyum ve magnezyum gibi sağlıklı mineralleri ise içmen için koruyor. Yani TAPP Water filtre sayesinde suyun faydaları sana kalıyor, zararlı yanları ise arıtılarak filtreye hapsoluyor. TAPP Water sudaki klor, kurşun, tarım ilacı ve mikro plastikleri arıtabilir.

TAPP Water güvenli mi?

Öncelikle şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, TAPP Water piyasadaki sürahi tarzı, tezgah altındaki ve diğer musluk filtrelerinden daha iyi ve daha temiz bu su sağlar. Tamamen güvenli olan TAPP Water, sadece evinde değil, tatillerde de musluk suyundan güvenli bir şekilde su içmene yardımcı olur.

TAPP Water, biyolojik olarak parçalanabilen yedek kartuşlara sahip tek filtre olma özelliğine sahip! Aynı zamanda %100 vegan olan bu su filtresi, araştırma ve üretim aşamalarında etik olmayan hayvan testlerini kullanmıyor. Buna hindistan cevizi toplama sürecimizden dağıtım ağımıza kadar geçen zamanı da dahil edebiliriz. Hem sağlığın hem de dünyamız için bugün sürdürülebilir bir adım atmak istiyorsan hemen #jointheTAPPrevolution !

Shopping Cart
Scroll to Top