loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

TAPP 2’yi Neden Ve Nasıl Geliştirdik Ve Daha Sürdürülebilir Hale Getirdik?


TAPP 2 Twist and Click, 3 yıllık araştırma ve geliştirmeye dayalı olarak 2018’in sonunda Avrupa’da piyasaya çıktı. Geçtiğimiz yıllarda bu ürünü güncelleme zamanı gelmişti ve bu nedenle ürünü senin için daha iyi ve dünyamız için daha sürdürülebilir hale getirmek için TAPP 2’yi nasıl ve neden geliştirdiğimizi anlatıyoruz. 

TAPP 2 Plan ve Hedefler

Ürünün kullanımının kolay olması ve temiz, lezzetli musluk suyunun uygun maliyetli ve sürdürülebilir bir şekilde sunulması için büyük çaba sarf ettiğimizi bilmeni isteriz.
Bir tamirciye veya çok fazla teknik bilgiye ihtiyaç duymadan herkesin ürünü kurmasını ve kullanmasını amaçlıyoruz.
Mevcut en iyi karbon blok teknolojisini kullanarak, 70’den fazla kirletici maddeyi ortadan kaldırabilir ve herhangi bir musluk suyunun tadını büyük oranda iyileştirerek lezzetli musluk suyunun keyfini çıkarabilirsin.

TAPP 2 aboneliğini 499TL ‘ye kadar düşük bir fiyata karşılığında alabilir, ekonomik ve lezzetli suyu kullanarak bütçene de iyilik yapabilirsin.
TAPP Water Su Filtresi, sadece evde ve dışarıdaki plastik tüketimini azaltmakla kalmıyor aynı zamanda kartuşların biyolojik olarak parçalanabilir malzemelerden yapılmasını ve böylece plastik kalıntısı bırakmamasını sağlayarak sürdürülebilir yaşamı destekliyor.
TAPP Water Filtresi, ilk çıktığı zamandan itibaren dünyada 25.000’den fazla kişi ürünü sattı ve böylece hep birlikte dünyamız 20 milyon şişeden fazla plastik su şişesinden kurtuldu.

İlk sürümden çıkardığımız dersler

Tabii ki her şey mükemmel değildir. Yeni ürünler tasarlamak ve geliştirmek asla kolay değildir. İlk nesil filtrelerimizin aşağıdaki gibi sorunları vardı:

  • Kullandığımız biyoplastik (PLA) beklenenden daha kırılgan olduğu için bazı kartuşlar sıcak suyla veya çok yüksek basınçla kırılabiliyordu.
  • Geliştirme boyunca üretim araçlarındaki değişiklikler, filtrelemeyi açıp kapatan kol mekanizmasında sorunlar yaratarak birçok filtrede sızıntıya neden oluyordu.
  • Biyolojik olarak parçalanabilen plastikler o zamanlar bulabildiğimiz en iyi çözüm olsa da, çevre için mutlaka en iyi çözüm olmayabilirdi.
  • Uygulama ve web sitesi, kullanıcıları memnun etmek için birçok iyileştirme gerektirdi.

TAPP Water’ı nasıl geliştirebiliriz?

Geri bildirimleri, müşterilerden gelen şikayetleri dinledik ve insanların evde TAPP 2 filtrelerini nasıl kullandığına baktık. Amacımız tüm ortak sorunları çözmekti.
Buna ek olarak, Çin’de sürdürülebilir ve yüksek kaliteli ürünler üretme konusundaki uzun vadeli ihtiyaçlarımızı daha iyi karşılayacak yeni bir üretim ortağı bulduk.

TAPP 2’nin 2. neslini tasarlama ve üretme süreci

Son 12 aylık çabanın sonucu, aşağıdaki geliştirmeleri içeren yeni ve geliştirilmiş bir TAPP 2 Su filtremiz hazır!

Büyük ölçüde iyileştirilmiş kalite

Güvenilirlik her şeydir. Müşterilerimiz yıllarca her gün temiz musluk suyu sağlayan TAPP 2 su filtresine güvenebilmelidir. Yeni ürün, 2 yıldan fazla kullanımın gerçek simülasyonuyla test edildi; bu da, filtrenin 10.000’den fazla kez açılıp kapanması ve içinden on binlerce litre su geçirilmesi anlamına geliyor.

Geri dönüştürülebilir plastik, biyolojik olarak parçalanabilir malzemenin yerini aldı 

Biyolojik olarak parçalanabilen plastiğin geri dönüştürülebilir plastiğe göre daha az çevre dostu olması ilk başta bizi şaşırtsa da bunun her zaman böyle olmadığını fark ettik. Biyolojik olarak parçalanabilen malzemelerin kompost haline getirilmesinin zorluklarına dayanarak, yeni filtrelerimizin biyolojik olarak parçalanabilir kabuğunu geri dönüştürülebilir ve BPA içermeyen plastikle değiştirmeye karar verdik.

Bunun avantajlarını aşağıda görebilirsin:

  • TAPP Water artık yüksek oranda geri dönüştürülebilir ABS plastikten yapılmıştır ve kullanım nedeniyle kırılmaz
  • Kabuğun bir açma mekanizması vardır, böylece kartuşun farklı bileşenleri ayrılabilir ve doğru bir şekilde atılabilir
  • Geri dönüştürülemeyen biyobozunur plastiklerle, plastik geri dönüşümünü kirletme riski yoktur.
  • Genel olarak, ürün kalitesi ve çevre için büyük bir gelişmedir! TAPP 2, günümüzde mevcut olan en sürdürülebilir musluk suyu filtresidir.

Geliştirilmiş web ve uygulama platformları

Eğitim bilgilerinin yanı sıra daha doğru ve ilgi çekici hatırlatıcılar sunmak için MyTAPP platformunu hem web, hem mobil hem de e-postada geliştirdik.

TAPP  2 Su Filtresine nasıl ulaşabilirim?

Türkiye’de en sürdürülebilir ve lezzetli suyu bulabileceğiniz TAPP 2 Su Filtresine buradan ulaşabilir ve dilerseniz aynı gün kargo seçeneği ile birkaç saat içinde denemeye başlayabilirsin.

Teşekkür ederiz!
Dünyadaki insanların yarattığı çevre kirliliğini azaltmak için TAPP ürünlerini kullandığın için teşekkür ederiz. Müşterilerimizin her birinin mümkün olan en iyi deneyimi yaşamasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
TAPP Su Ekibi

Shopping Cart
Scroll to Top