loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

Su Filtresi Her Musluğa Uygun Mu?

Musluğa takılan su filtresi almadan önce herkesin aklından ‘acaba bizim musluğa olur mu?’ sorusu geçiyordur. Genellikle musluk filtreleri tek bir ölçüde geliyor ve musluğa takılması biraz riskli olabiliyor. Ya olmazsa? Su filtresi alırken musluğuna uyup uymadığını nasıl anlayacağını anlatıyoruz. En iyi su filtresi TAPP Water’ın hangi tip musluklara uyum sağladığını da bu yazımızdan öğrenebilirsin.

Musluk filtreleri her musluğa uyum sağlıyor mu?

Hayır, klasik ve geleneksel musluk filtreleri genellikle tek tip üretilir. Bu nedenle günümüzde çok fazla musluk filtresinin yeni nesil musluklara uyum sağlamadığını görüyoruz. Musluk filtresi kullanmak isteyenler bugüne kadar ya filtreye uyumlu musluk başlığı satın alıyordu ya da filtre ile musluk arasına adaptör bularak her ikisinin birleşmesini sağlıyordu. Evet, geçmiş zamanlı bahsediyoruz çünkü yeni çıkan musluk filtreleri artık yeni evlerin ve muslukların başlık kısmı ile uyumlu! Bize en çok sorulan ‘TAPP Water filtresi musluğuma uyar mı?’ sorusunu yanıtlamaya geldik.

TAPP Water her musluğa uyuyor mu?

TAPP Water, Türkiye’deki muslukların %95’i ile uyumlu! TAPP Water’ın filtre girişleri, ülkemizdeki birçok farklı markanın standart musluk ucu ile uyumludur. TAPP Water, M22x1 veya ABD: 55/64 ” – 27 musluklarına kolayca monte edilebilir.

Merak etme, musluk ucunun ölçüsünü bilmiyorsan TAPP Water onu da düşündü! TAPP Water satın aldığında her olasılığa karşı su filtresi ile birlikte sana iki ara ek bağlantı adaptörü gönderiyorlar. TAPP Water filtresini musluk ucuna kolayca takmanı sağlayacak bu adaptörler çoğu musluk ucu ile uyumlu. Bu iki ek adaptörün ölçüsünü de seninle paylaşalım: M20x1 ve M24x1 veya ABD: 13/16 ” – 27 ve 15/16 ” – 27.

TAPP Water adaptörlerini musluk ucuna takarken bir sorunla karşılaştığında bunu bize Whatsapp’tan, canlı destekten ya da destek@tappwater.com.tr adresimize bir fotoğraf ile gönderebilirsin. Musluk başlığının fotoğrafını yanında 1 TL ile gönderirsen boyutunu daha kolay anlayabiliriz. Senin musluğuna en uygun adaptörü en kısa sürede ücretsiz ulaştıracağımıza emin olabilirsin.

TAPP Water filtresi nasıl takılır?

İlk olarak TAPP Water kutusundan çıkan Hızlı Başlangıç Kılavuzunu okuyarak ürünün nasıl montaj edildiğini öğrenmelisin. Daha sonra TAPP Water filtreyi takmak için  havalandırıcıyı (musluk ucundaki küçük perlatör) musluktan çıkar. Daha sonra TAPP Water’ı musluk ucuna yerleştir ve sabitle. Adaptörün musluk ucuna uymaması durumunda kutudan çıkan ilave aparatları deneyebilirsin.

Shopping Cart
Scroll to Top