loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

Kaybetsek Bile Kazanıyoruz

Görevimiz, insanları musluk suyu içmeye ve tek kullanımlık plastik tüketimini azaltmaya teşvik etmek. İnsan davranışlarını değiştirmek zordur, bu yüzden halihazırda yapacak çok işimiz var. Üstüne üstlük TAPP Water’ın bundan elde ettiği ticari gelir genellikle fazla değil. Bu noktaya sonra dönüş yapacağız.

Görevimiz, 3 alandaki başarıya bağlı:

  1. Eğitim: Musluk suyunun faydaları ve kalitesi hakkındaki gerçekleri paylaşmak. Pek çok Avrupa ülkesindeki musluk suyu, en az şişelenmiş su kadar iyi.
  2. Ürün: Lezzetli ve temiz musluk suyu sağlayan, kullanımı kolay, ucuz ve etkili bir su filtresi üretmek. Bunu TAPP 1 ile yaptık. Ama bununla kalmıyoruz: Günlük hayattaki plastik tüketimini azaltmaya yardımcı olmak için sürekli en iyi ürünlerin arayışındayız.
  3. Topluluk & Influencerlar: Bunu yalnız başaramayız. Kullanıcı topluluğumuzu oluşturan mutlu TAPP müşterilerine bağlıyız. Ürünlerimizi ve bunların faydalarını arkadaşlarına, ailelerine ve çevrelerine anlatarak bize yardımcı oluyorlar.

TAPP Water’ın kar güden bir kuruluş olmasının sebebi, daha iyi bir gelecek inşa etmede sürdürülebilir kuruluşların rolüne inanmamız. Sattığımız her su filtresinden elde ettiğimiz kazancı, bir başka insanı plastik kullanımından kaçınıp musluk suyu içmeye ikna etmek için kullanıyoruz.

Kazandırdığımız bu bilinçlilik çoğu zaman o kadar etkili oluyor ki, insanlar tamamen musluk suyu kullanmaya başlıyor. Bu durumda ise biz kar etmiyoruz ve hatta ticari anlamda kayba uğruyoruz.

Ama mesele bu değil. Kaybetsek bile kazanıyoruz, çünkü amacımız karımızı arttırmak değil. Yapmaya çalıştığımız şey, herkesin ucuz, temiz ve sürdürülebilir musluk suyuna erişiminin olduğu bir dünya yaratmak.

Teşekkürler!

Shopping Cart
Scroll to Top