loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

#jointheTAPPrevolution Hareketi Nedir?

Hemen hemen tüm Türkiye, Avrupa ve Kuzey Amerika’da, musluğumuzda içme suyu olduğu için çok şanslıyız. Buna rağmen, giderek daha fazla insan musluk suyunu plastik şişelenmiş ve damacana suyla değiştiriyor. Sadece bu yıl 250 milyardan fazla şişe su satılacak ve bunların %10’undan daha azı geri dönüştürülecek.

Ancak dünyanın birçok yerinde bir çözüm var ve bu çözüme musluk suyu deniyor.

TAPP Water olarak insanları bilinçlendirme, pazarlama, ekonomik su filtreleri, yeniden kullanılabilir şişeler, diğer araçlar ve ürünler aracılığıyla kendi musluk sularını içmeye teşvik ediyoruz. Sözlerimizi ve yazılarımızı su, kirleticiler, sağlık ve diğer ilgili konularda gerçekler ve bilimsel çalışmalara dayandırıyoruz.

TAPP markamız; ürünlerimiz, su hakkındaki bilgiler ve diğer ilgi alanlarımız hakkında topluluğumuzu güncellemede önemli bir rol oynayan bir mobil uygulamaya sahip olduğumuzdan dolayı, TAP(musluk) ve APP(uygulama) kombinasyonundan gelir.

#jointheTAPPrevolution hareketi nedir ? TAPP devrimine katılarak, şişelenmiş sudan mümkün olduğunca kaçınmaya başlar ve çevrenizi de teşvik edersiniz. Bu sizin için küçük bir değişiklik olabilir ancak birçok kararlı insanın hareketiyle birleştiğinde bir küresel ekolojik devrime dönüşür.

Suyun doğası akmaktır, şişelenmek değil.

Neden musluk suyu içmeniz gerektiği , şirketimiz ve tarihimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Musluk suyunun tadını çıkarın!

Shopping Cart
Scroll to Top