loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

En çok merak edilen soruları yanıtlıyoruz.

TAPP 2 Musluk Suyu Filtreleri

TAPP 2 dolum kartuşları tamamen ayrışma sonrasında inert kalan toksik olmayan malzemelerden yapılır. Kartuşlar yüksek oranda biyobozunur ve kompostlanabilir malzeme içerir ve organik atıklarla birlikte atılabilir. Lütfen yerel endüstriyel kompostlama tesisinize danışın. Cihazın kendisi (yedekler olmadan) yüksek oranda geri dönüştürülebilir ABS polimerlerinden yapılır.

TAPP’deki çalışmalarımız dönüşümsel ancak basit, plastik atıkların azaltılmasına yardımcı olacak çözümler üretiyoruz. İnovasyon zor ve nadiren mükemmeldir, ancak diğerlerinin misyonumuza katılmasına izin veren en kaliteli plastik içermeyen alternatifler sunma hedefimize ulaşmak için ürünlerimizi her gün geliştirmeye devam ediyoruz. Bu amacı desteklemek için biyobozunur dolum kartuşu filtrelerimizi oluşturduk ve toplam% 76 biyolojik parçalanabilirlik eşiğine ulaşmak kolay olmadı. Aslında, çok zordu ve filtre kartuşları için önemli bir ilerlemeyi temsil ediyor – bu kategorideki en çevre dostu seçenek.

Filtre kartuşunun kalan% 24’ünün toksik olmadığından, inert olduğundan ve çevreye veya deniz yaşamına zarar vermeyeceğinden emin olmak için büyük özen gösterdik. Biyolojik olarak parçalanabilen ürünler geri dönüşüme dayanmaktan her zaman daha iyi olduğu için inovasyona devam ediyoruz ve% 100 biyolojik olarak çözünebilen bir filtre oluşturmaya kararlıyız. Gezegen için daha iyi, çocuklarımız için daha iyi ve kendimiz için daha iyi. Şu anda mevcut olandan daha iyi bir çözüm üreterek doğru yolda olduğumuzu biliyoruz. Teknoloji hakkındaki tüm kılavuzumuzu okuyun

Geri Dönüşümlü/Bakterilerle Ayrıştırılabilen içerik:% 74
Muhafaza (% 42), Kompostlanabilir Plastikler için ASTM D-6400 Standart Şartnamesini geçti
Hindistan Cevizi Kabuğu (% 32) ayrılır: CO2 ve su

Ürünün Kalanı:% 26
Silikon (% 6), amorf silika, karbon dioksit ve su
UHMW (% 20) biyolojik olarak parçalanmaz, ancak inert ve stabildir ve deniz yaşamında birikmez.

Tüm TAPP Water ürünleri, bağımsız laboratuvar ve NSF spesifikasyonları ile katı standartlara göre test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Bilim Laboratuvarları tarafından yapılan laboratuvar sonuçlarına göz atın.

Evet. Filtrenin musluğunuza takılması bir dakikadan az sürer ve TAPP kutunuzdan çıkan Hızlı Başlangıç Kılavuzunda bu işlem ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Evet. TAPP filtreleri çoğu standart musluğa uyacak şekilde tasarlanmıştır. (Metrik: M22x1 veya ABD: 55/64 ” – 27).

Genel olarak, filtreyi takabilmeniz için önce havalandırıcıyı (musluk ucundaki küçük perlatör) musluktan çıkarmanız gerekecektir. Her olasılığa karşı, TAPP 2 filtreleriniz, ücretsiz iki ek ara bağlantı adaptörleri ile birlikte gelir. (Metrik: M20x1 ve M24x1 veya ABD: 13/16 ” – 27 ve 15/16 ” – 27).

Olası adaptörlerin musluğunuza uymaması durumunda, lütfen bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Ayrıca, musluğunuzda havalandırıcı yoksa, daha fazla bilgi için lütfen destek@tappwater.com.tradresinden bizimle iletişime geçin.

Hangi muslukların çalıştığını ve çalışmayan birkaçının daha kapsamlı bir genel görünümü için uyumluluk testimize göz atın.

TAPP 2, kimyasalların maksimum filtrelenmesi ve tadın iyileştirilmesi için kullanılan en kaliteli hindistan cevizi kabuğu bazlı karbon blok filtresini kullanır. Bu, 40’tan fazla farklı varyantı test ettikten ve orijinal TAPP 1 filtremizden sonra seçildi.

TAPP Water, bugün piyasada bulunan herhangi bir sürahi, tezgah altı (ters ozmos) veya herhangi musluk filtresinden daha temiz filtrelenmiş su sağlar.

TAPP Water, biyolojik olarak parçalanabilen yedek kartuşlara sahip tek filtredir.

Müşteri güveni ve emniyeti her zaman birinci önceliğimizdir. TAPP filtreleriyle ilgili tüm ürün iddiaları ve bilgileri bilimsel gerçeklere ve testlere dayanmaktadır.

Lütfen TAPP vs şişelenmiş su hakkındaki kılavuzumuza ve TAPP 2’nin diğer su filtrelerinden nasıl farklı olduğuna göz atın.

Filtrenin boyutları 11 cm x 13 cm x 7 cm’dir. 375g ağırlığındadır.

Evet! Tüm TAPP ürünlerimiz %100 vegandır. Hindistan cevizi toplama süreçlerimizden dağıtım ağımıza kadar süreçlerimizin hiç bir noktasında hayvansal ürün kullanılmamakta ya da etik olmayan hayvan testleri yapılmamaktadır.

TAPP 2'nin Temizlediği Su Atıkları

TAPP 2, dünyadaki musluk suyunda yapılan 100’den fazla teste dayanarak Klor’u %95 veya daha fazla azaltır. Bu, klorlu suyun tadını anında iyileştirir. Daha fazla oku.

Evet, TAPP 2, Los Angeles’ta ve diğer şehirlerde klor yerine kloramin kullanan 50’den fazla teste dayanarak Kloramini %95 veya daha fazla azaltır. Buna ek olarak Amonyak %90 veya daha fazla azalır.

TAPP 2, NSF 53 uyarınca kurşun azaltma ve çıkarma için test edilmiştir. Bu, kurşunun %95 veya daha fazla azaldığı anlamına gelir.

TAPP, 1-2 mikron karbon bloğu sayesinde musluk suyunda bulunan tüm mikroplastikleri temizler. Daha fazla oku.

TAPP 2, bağımsız laboratuvar testlerine dayanarak Nitratı %90 veya daha fazla azaltır.

TAPP 2, bağımsız laboratuvar testlerine dayanarak Nitriti %90 veya daha fazla azaltır.

TAPP 2, bağımsız laboratuvar testlerine dayanarak florürü %30-70 oranında azaltır.

Florür, tatlı su kaynakları, çay, sebze ve meyvelerin çoğunda bulunan doğal bir bileşiktir. Bazı insanların sağlık etkileri konusunda endişeli olduğunun farkında olsak da, kirletici olarak kabul edilmez. Birçok su filtresi florür giderildiğini iddia eder, ancak gerçekte florürü% 95 veya daha fazla azaltmanın tek etkili yolunun ters ozmoz olduğunu belirtmek isteriz.

TAPP 2, arsenik giderimi için onaylanmamıştır, ancak filtreleme öncesi arsenik tespit edilen testlerde %70’ten fazla temizlenmiştir. EPA ve WHO tarafından önerilen maksimum konsantrasyon seviyesi 10 mg/l’dir. Bu nedenle sonuçlar, 50 mg/l veya daha yüksek konsantrasyonda arsenik alternatif çözeltileri olan herhangi bir musluk suyu için dikkate alınması gerektiği anlamına gelir.

Kalsiyum, kirletici değil, sağlık yararları olan bir mineral olarak kabul edilir. Ne yazık ki kalsiyum ayrıca magnezyum karbonatlarla birlikte kireçlenmeye neden olan talihsiz iki etkiye sahiptir. Standart TAPP 2 filtresi kireci etkili oranda azaltır.

TAPP 2 farmasötiklerinde kullanılan aktif karbon blok tipi üzerinde yapılan testlere dayanarak %95 veya daha fazla azaltılır.

Bu şunları içerir: Hormonlar: prednizon, prednizolon, progesteron, testosteron ve kortizol Antibiyotikler: pnömoni ve idrar da dahil olmak üzere çok çeşitli bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılan sülfametoksazol ve trimetoprimin tedavisinde kullanılan siprofloksasin yol ve bağırsak enfeksiyonları Antidepresanlar: depresyon ve diğer zihinsel / ruh hali bozuklukları da dahil olmak üzere çeşitli durumları tedavi etmek için reçete edilen fluoksetin Anti-anksiyete ilaçları: meprobamat, günlük yaşamın stresini aşan sinirlilik veya gerginliği gidermek için kullanılan bir tedavi Ağrı kesiciler: ibuprofen ve naproksen Bu sonuçları doğrulamak için 2020 boyunca ek testler yapılacaktır.

Tüm TAPP Water ürünleri, bağımsız laboratuvar ve NSF spesifikasyonları ile katı standartlara göre test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Bilim Laboratuvarları tarafından yapılan laboratuvar sonuçlarına göz atın.

TAPP 2 Click

1.Uygulamayı App Store veya Google Play’den indirin.

2. Mevcut kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açmadıysanız veya oturum açmadıysanız uygulama üzerinden kaydolun.

3. Yeni filtre kaydet’i seçin ve TAPP 2’yi tıklayın.

4.Adım 1 ve 2. Bildirimler ve konumun her zaman açık olması için tercihleri kabul ettiğinizden emin olun.

İki adım geçtikten sonra TAPP 2 düğmesine tıklayın. Bir bildirim 30 saniye içinde açılmalıdır.

Ne yazık ki, teknoloji her zaman sorunsuz çalışmıyor. 🙂 İşlerin yanlış gittiğini nasıl giderebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

1. Bluetooth’un açık olduğunu kontrol edin
2. Konumun uygulama için her zaman açık olduğundan emin olun
3. Pilin plastik koruyucusunun çıkarıldığını ve aygıtta pil olup olmadığını kontrol edin
4. Akıllı telefonunuzun en az iOS 10 veya üzeri bir iPhone 5 veya Android 6 veya üzeri bir Android telefon olduğunu kontrol edin. Bunlar yardımcı olmazsa TAPP 2 filtresini uygulamadan kaldırın, uygulamadan çıkış yapın, uygulamayı silin, telefonunuzu yeniden başlatın ve uygulamayı tekrar yükleyin. Yukarıdaki adımları tekrar uygulayın.

Bir cihazı arka planda iPhone’lara ve Android telefonlara bağlamanın tek yolu iBeacon veya push bildirimleri kullanmaktır. TAPP 2 filtresi İnternet’e bağlı olmadığından, ondan bir akıllı telefona sinyal almanın tek yolu iBeacon kullanmaktır. Nedense Apple bunu iBeacon işlevselliğini işletim sistemindeki konum izlemenin bir parçası olarak eklemiştir. Bu nedenle bildirim almamızın tek yolu, konumu her zaman açık hale getirmektir. Apple, konum verilerinin, ne için kullanıldığı ve nasıl kullanıldığı belirtilmedikçe uygulama geliştiricisi tarafından kullanılamayacağını da belirtir.

MyTAPP uygulaması konum verilerini hiç saklamaz veya kullanmaz ve bu nedenle uygulama Apple tarafından onaylanır.

TAPP filtreleri aktif Bluetooth cihazları listesinde gözükmez. Yalnızca filtrenizin üzerindeki yeşil tuşa bastığınızda konum servislerinizi ve Bluetooth’u kullanıp cihazınıza bildirim gönderir. 

TAPP 2 Yedek Kartuşları

TAPP 2 dolum kartuşları tamamen ayrışma sonrasında inert kalan toksik olmayan malzemelerden yapılır. Kartuşlar yüksek oranda biyobozunur ve kompostlanabilir malzeme içerir ve organik atıklarla birlikte atılabilir. Bu organik atık, kartuşun 1-2 ay içinde bozulduğu endüstriyel bir kompostlama tesisinde son bulur.

Alternatif olarak, bir çöp sahasında birkaç yıl içinde parçalanacağı veya herhangi bir plastik kalıntıya neden olmadan yakılacağı genel atıklar ile atılabilir. Ayrıca bir bahçe kompostunda parçalanması birkaç yıl sürecektir, bu yüzden önerilmez.

Cihazın kendisinin (yedekler olmadan) yüksek oranda geri dönüştürülebilir ABS polimerlerinden yapıldığını ve plastik atıklarla atılabileceğini unutmayın.

TAPP 2 filtreleri, ortalama bir aile için 1200-1500 litre su (orijinal su kalitesine bağlı olarak) veya 2-3 ay su kullanımı arasındaki kimyasalları etkili bir şekilde emecek şekilde test edilmiştir.

İlk kullanımdan itibaren 3 ay sonra suyun mikrobiyolojik olarak güvenli olmasını sağlayamayız. Filtre sık kullanılmasa bile, filtre değiştirilmezse zamanla adsorpsiyon kapasitesini kaybedecek ve böylece artık kimyasalları, kötü tadı ve kokuyu ortadan kaldırmayacaktır. Bu nedenle yedek kartuşlarımızın kullanım ömrünü 3 ay olarak önermekteyiz.

Filtre kartuşunun ömrü, su tüketiminize ve filtrelenmiş musluk suyunun kalitesine bağlıdır. Ortalama 3-4 kişilik bir evde, kartuş ömrü yaklaşık üç ay sürecek. Kartuşun mümkün olan en uzun ömrünü sağlamak için, lütfen cihazın kartuş / filtre kısmından çok sıcak (> 38ºC) veya yüksek basınçlı su kullanmaktan kaçının. Ayrıca, karbon bloğun içinde bakteri birikmesi riski bulunduğundan kartuşu 3 aydan fazla kullanmamak sağlık için önemlidir.

Filtrenizi web sitesini kullanarak MyTAPP’e kaydedin veya Android veya iOS için MyTAPP uygulamasını indirin. Kayıt olmadıysanız, bir hesap oluşturmanız gerekir. Satın alma esnasında kullandığınız hesap bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz.

Yedek kartuş filtrelerimizi değiştirme zamanı geldiğinde, akıllı uygulamadan bildirimle ve e-posta adresinizden e-posta ile hatırlatıcılar alırsınız.

Yedek kartuşları buradan satın alabilirsiniz.

Daha fazla sorunuz mu var?
Size yardımcı olmak için buradayız.

Kullanıcılarımızın en çok sorduğu soruları yazdık. Eğer sorunuzun yanıtını burada bulamadıysanız,
bizimle iletişim kurun veya sağ alt köşedeki sohbet penceresini kullanın.

Shopping Cart
Scroll to Top