loader image
D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0

TAPP Sepetiniz

D52F7A8B-8566-4AB7-BF80-F9A612BEAC9F
0
Toplam: 0,00
No products in the cart.
30 gün ücretsiz iade ve 12 aya kadar taksit imkanı TAPP Water Türkiye'de.

En İyi Hediye Önerisi: TAPP Water Su Filtresi!

Yılbaşı dönemi geldi çattı! Yeni yıl hediyelerini henüz düşünmeye başlamadıysan şimdi tam zamanı! Yeni yıla yaklaşırken indirim fırsatları ve birçok markanın yaptığı kampanyaları bir kenara bırakarak bilinçli hediye alışverişi yapmanı öneririz. Sevdiklerine hediye alırken ‘gerçekten bunu kullanırlar mı?’ sorusunu kendine sormalısın. Kampanyada gördüğün herhangi bir şey illa en güzel hediye fikri demek değil! Sürdürülebilir, arkadaşlarının da yıllarca kullanabileceği ve her kullandıkları seni güzel hatırlamalarını istiyorsan bizim oldukça iyi hediye fikirlerimiz var!

En iyi hediye önerileri

1- Organik su filtresi

Sevdiklerinin sağlığını düşünüyorsan onların en doğal suyu içmelerini sağlamalısın. Musluk su arıtıcıları, musluğundan akan suyun en lezzetli ve en saf halini sana ulaştırır. En iyi filtreler arasında gösterilen TAPP Water su filtresi, organik formülü sayesinde hem sevdiklerin hem de çevre için oldukça faydalı bir hediye olacak. Musluk suyunun içeriğindeki kirleticileri arıtan, su borularının getirdiği kimyasal ve kireçleri filtreleyen TAPP Water su filtresi sana en lezzetli suyu getiriyor. Musluk suyunun genellikle ağır koktuğunu düşünenler bu su filtresini denedikten sonra fikrini tamamen değiştirdi!

Sevdiklerine ve ailene yılbaşı hediyesi alırken 2020’nin bizlere öğrettiği en büyük dersleri gözden geçirmelisin. Aslında en önemli şeyin sağlığımız olduğunu öğrendiğimiz bu dönemde, sevdiklerine uzun yıllar kullanabilecekleri su filtresini hediye edebilirsin. TAPP su filtresi, hindistan cevizi kabuğundan yapılan filtresi sayesinde suyu en doğal şekilde filtreliyor. Bebeklerin ve çocukların içimine de uygun olan bu su filtresi bize göre 2020 yılının en iyi hediye önerisi! Dilersen su filtresinin yanında yıl boyu kullanabilecekleri organik filtreleri de ekleyerek 2021 yılı için sevdiklerine en iyi sağlık dileklerini iletebilirsin.

2- TAPP x SuCo – Katlanabilir Su Matarası

İş veya okul arkadaşlarına, akrabalarına veya kendine alabileceğin en tatlı hediye önerisini açıklıyoruz: Su matarası! 2021 yılında elinden düşürmeyeceğin cool bir su matarasına ne dersin? TAPP x SuCo işbirliği ile hazırlanan katlanabilir su matarası, yeniden kullanılabilir en havalı su şişelerinden biri. Dünyada her 5 dakikada bir 2 milyon pet şişe tüketildiğini düşünürsek hepimizin ne kadar yeniden kullanılabilir su matarasına ihtiyacımız olduğunu anlayabilirsin. Her bir plastik su şişesi maalesef doğada ortalama 400 sene kalabiliyor. Plastik su şişesini geri dönüştürülebilir çöp kutusuna atman da bu gerçeği değiştirmez.

2021 için çevreye karşı daha duyarlı ve sürdürülebilir bir hayat stili hedefliyorsan kendine ve çevrendekilere su matarası alışkanlığı aşılamalısın. Evden çıkmadan önce su matarasını doldurarak dışarıda pet şişe su ihtiyacını ortadan kaldırabilirsin. Evde damacana su kullanmak da plastik şişe tüketimini önemli derecede arttırır. Musluk filtreleri sayesinde musluğundan akan suyu en doğal ve saf bir hale dönüştürebilirsin.

2021 yılı için daha duyarlı bir planı olanı var mı?

Shopping Cart
Scroll to Top